"Muhammet Kösle" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Muhammet Kösle" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Muhammet Kösle

Yaya geçidinde de olursa…

Adının açıklanmasını istemeyen bir taksi sürücüsü olan okurumuz bakınız ne diyor:

Yaya geçidinde de olursa…
Yaya geçidinde de olursa…

“İstanbul’a komşu olan; Bursa İli, Büyükşehir Belediyesi, Nilüfer İlçesi Orhaneli Kavşağı üstündeki yaya geçidi üzerinde yayalar için çeşitli risklere sebep olabilecek kazı çalışmasından arta kalan eser var! Hafta tatilim olan Salı günü haricinde buradan her gün geçiyorum. Bahsettiğim ‘her gün’ de yedi aya tekabül etmektedir. Bu nasıl iştir?”

BURSA FARKI!

Yaya geçidinde de olursa…

Ayak seviyesine asılan sokak ve cadde tabelalarının da bizim kentimizde uygulanır olmasına çok teşekkür ediyorum! Bu da ‘Bursa farkı’ diyelim!

MALUM YAZ GELİYOR İLAÇLAMA GEREKİR

Yaya geçidinde de olursa…

Okurumuz Hikmet Hakarar özetimle: “Bu çamur deryası Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı İlaçlamaları Osmangazi Şubesi önündedir. Buraya da ilaç atılsın. Malum, yaz geliyor. Sinek bari yapmasın!” diyor.

YA ALTINDA BİRİSİ OLSAYDI

Yaya geçidinde de olursa…

Okurumuz Şebnem Güçlü diyor ki: “Köşenizi memnuniyetle takip ediyoruz. Dört gün önceki köşenizdeki bir konunuzda TEHLİKELİ TABELA başlığınızla plansızca dikilen bir tabelanın devrilme ihtimaline dikkat çekmiştiniz. Bakınız lütfen. Bu devrilen tabela da Bursa Emniyet Müdürlüğü resmi konutunun karşısında bulunan arsa üzerindedir. Sert esen rüzgar getirdi onu bu hale. Ya o an altında biri olsaydı…”

HÜRRİYET BURSA YAZIYOR SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR

Yaya geçidinde de olursa…
Yaya geçidinde de olursa…

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ENDİŞE EDİYORUZ başlıklı yayımımızda okurumuz Aptiv (Delfi) Otomotiv Kalite Kontrol Operatörü Sn. Belgin Çavuş: “Nilüfer İlçesi Görükle Göçmen Konutları Kurtuluş Mahallesi Ulus Caddesi’nde bulunan Çocuk Eğlence Parkı’nda ışıklandırma yok. Akşam olunca endişelerimiz artıyor.” demişti. Ve artık o çocuk eğlence parkı güneş enerjisiyle çalışan aydınlatma sistemiyle ışıl ışıl olmuş. İlgili şahit fotoğraflarıyla birlikte bize teşekkür ediyor Sn. Çavuş. Gözünüz aydın olsun. Ben de size ve Nilüfer Belediyesi’ne teşekkür ediyorum.

YENİ DİREK DİKİLECEKTİR

“ ‘MÜDAHALE EDİN LÜTFEN’ başlıklı şikayetiniz (Ankara Caddesi) incelenmiştir. Yaptığımız incelemede, araç çarpması sonucu yıkılan elektrik direğinin yerine yatırım programımız kapsamında (2019 yılı) yeni direk dikilecektir. Enerji kabloları da çevreye tehlike oluşturmayacak şekilde toplanarak kontrol altına alınmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürlüğü” Desteğiniz için teşekkür ediyorum UEDAŞ

X