"Muhammet Kösle" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Muhammet Kösle" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Muhammet Kösle

Vay Misi deresi vay…

Okurumuz Sn. Gülçin Sarkan şöyle diyor:

Vay Misi deresi vay…

“26 Mayıs 2018 de Bursa’mızın bazı bölümünü etkisi altına alan sel felaketi sonrasında Misi Deresi (Nilüfer İlçesi - Misi Köyü / Gümüşdere Mahallesi) ağaç ve dal parçaları ile dolmuştu. Sonrasında temizlik yapılmıştı. Ancak yapılan temizlikte samimiyet olmadığını düşünüyoruz. Şahit olarak da ilgili fotoğrafımı görüyorsunuz. Bu kirlilik onlarca noktada var.”

Vay Misi deresi vay…

Kaza yapalım diye mi?

Vay Misi deresi vay…
Tiyatro sanatçısı okurumuz Sn. Tuğçe K “Mihraplı Caddesi’ne (SUR Yapı’ya gidiş istikameti. SUR Yapı’ya yirmi metre mesafede) birileri geldi; kaldırımı kazdı. Artan kumu da asfaltın üzerine döküp gittiler. Bu haliyle iki hafta oldu. Zaten orada da bazı sürücüler araçlarına şov yaptırırken.(!) Birileri, bizler kaza yapsın diye mi çalışıyor?” diye soruyor. Büyükşehir Belediyesi’nin dikkatlerine…

 

Alkış efendim alkış!

Vay Misi deresi vay…
Okurumuz Sn. Abdülkadir Hancı: “BursaRay Genel Müdürlük binası arkasındaki kaldırımı önce oydular. Sonra içine kum koydular. En sonra da unuttular. Alkış efendim alkış!”

Bu öneriye kulak verin

Vay Misi deresi vay…

Bosh Fabrika Çalışanı Okurumuz Sn. Hakan Pekak: “Osmangazi İlçesi Cemal Nadir Caddesi üzerindeki (Tophane yamacı eteği – Boyner Mağaza karşısı) kayanın boş alanına bir oturma bankı monte edilsin. Bu hizmet sonrasında birileri mutlaka orada oturacaktır. Böylelikle orasını bazılarımız tuvalet olarak kullanamaz belki!” diyor. Osmangazi Belediyesi’nin mantıklı önerinize sıcak bakacağını düşünüyorum Sn. Pekak.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI