"Muhammet Kösle" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Muhammet Kösle" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Muhammet Kösle

Kükürtlü’de torpilli araç!

Hürriyet Bursa okurlarından olan Suat Onur: “Osmangazi İlçesi’ne bağlı olan Kükürtlü Mahallesi’nin yerlisi ve sakinlerindenim. Görmüş olduğunuz hurda araç bizleri, kafayı yedirtme noktasına getirmiştir!

Kükürtlü’de torpilli araç
Sessiz, sakin ve huzur dolu olan Belde Caddesi Ertürk Sokak’ta, Gölge Adam yedieminine (!) emanet edilen bu hurda araç için çalmadık kapı bırakmadık. Hatta ricamız sonrası siz bile köşenizde ‘AYDAN BAKINCA GÖRÜNÜYOR’ başlığınızla oluşturduğunuz şikayetimizi yayımlamıştınız. Ancak aydan dahi görünen buradan görünmüyor efendim! Ardından onlarca kez ilgilileri aradım. En son olarak da durumu Başkan Alinur Aktaş’a, Alo 153 ve muhtarlığımıza e-posta kanalı ile bildirdim. (e-postayı ben de gördüm) Ama yok, yok, yok… Yoksa bu araç, torpilli mi? Neden kaldırılmıyor?”

İLGİ YOK

Kükürtlü’de torpilli araç
Okurumuz Hayriye Canıtez: “Belli noktalara bırakılan ‘kullanılmış giysi/ayakkabı’ kumbaralarına vatandaşlar gerekli ilgiyi gösterirken yetkililer aynı ilgiyi göstermiyor. Kumbaraların çoğu dolu olduğu için amacına ulaştırılmayan bir hizmet çıkıyor karşımıza. Saygılarımla.”

BU KEZ FARKLI OLSUN

Kükürtlü’de torpilli araç
Esnaf Orkun Solakoğlu: “Trafiğin can damarı olan Atatürk Caddesi üzerinde (Tayyare Kültür Merkezi önü) çift koldan define arama çalışması başladı! Diyeceğimiz o ki, bildirimimiz bu kez farklı olsun istedik. Yine bulamayacağınızı tahmin ettiğimiz definenin kazısından arta kalacak olan dağıtılmışlık nasıl olsa unutulacak! Size yazacağız ve sonrasında asfalt atılacak. Biz de şimdiden yazalım istedik. O çok önemli caddenin asfalt yamasını unutmayın emi!”

ÖNÜ DE YANI DA DARMADAĞIN

Kükürtlü’de torpilli araç
Okurumuz Recep Türkoğlu: “Yıldırım İlçesi Elmasbahçeler Mahallesi Mahmudiye Caddesi üzerinde hizmet veren EĞİTİM-BİR-SEN, MEMUR-SEN Bursa İl Temsilciliği ve Bursa 1 Nolu Şube’nin önündeki kaldırımın önü de, yanı da darmadağın. Ne olacak bizim halimiz hele bir anlatın!”

X