"Muhammet Kösle" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Muhammet Kösle" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Muhammet Kösle

Korkuyoruz

OKURUMUZ Desinatör Sn. Cemal Fidan: “Fotoğrafları çektiğim yer olan Ulu Mahalle sakiniyim.

Korkuyoruz
Bakınız burası 2. Altıngül Sokak ve bir büyüğümüz araçlara ait olan asfalt üzerinde yürüme derdinde! Kaldırımlarımızda engel olarak yok yok! Özetle; durum böyle! Bir gün bir araç altında kalacağız! Bu yüzden korkuyoruz!” diyor.

8 AYDA DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK

Korkuyoruz
ADININ açıklanmasını istemeyen bir zabıta okurumuz: “İlgili fotoğrafımı sekiz ay önce yani Ocak’ta çekmiştim. Bir vatandaşımız yürüme yolu üzerindeki su birikintisine girmemek için yeşilliklerden yürüyordu. Ne yapsaydı ki? Keza ben ve meslektaşım da aynı yerde yürümek zorunda kaldık. Geçen hafta yine oradan geçtiğimizde aynı manzaraya rast gelince Ocak ayında çektiğim fotoğrafım aklıma geldi. Silmemiş olduğumu gördüm. Size yolluyorum. Hadi bu yolu yaptınız, eğimi hesaba katmadınız da… Sonrasını da mı görmediniz? Adres; Abdal Köprüsü Parkı” diyor.

BU DA YILDIRIM BELEDİYESİ’NE KOMŞU

Korkuyoruz
OKURUMUZ Sn. Adalet Sever: “Geçtiğimiz günlerde bir işimden dolayı Yıldırım Belediyesi’ne gitmiştim. İşim bitince evime gitmek için belediye binasının önünden geçen caddedeki belediye otobüs durağına gittik. Ancak tabelada liste yoktu. Durakta yolcusunu indiren otobüs şoförüne sordum; ‘hangi araca bineceğim’ diye, fırçayı yedim! Bir sonraki şoför arkadaşın yardımını aldım da çok şükür fazla üzülmedim. Bu çizelgeleri kontrol edenler ne iş yaparlar?” diyor.

OLMASA YOK DERLER

Korkuyoruz
EMEKLİ Ast. Sb. Okurumuz Sn. Mustafa Katrancı: “İzmir Yolu Esentepe Hastanesi önündeki yeşil alan için teşekkür ediyorum. Ancak gördüğünüz gibi hemen yanı başındaki kaldırımda yürümek yerine, vatandaşlarca çorak hale getirilmesine çok üzülüyorum. Yeşil alan olmasa YOK derler, olunca da böyle yaparlar!” diyor.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI