"Muhammet Kösle" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Muhammet Kösle" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Muhammet Kösle

Kaldırım istiyoruz

İSMİNİN açıklanmasını istemeyen bir okurumuz:

Kaldırım istiyoruz

“Modern şehircilik planında yolun her iki yönünde de kaldırım olacağı hükmü vardır. Ancak gelin görün ki bu planın uygulanırlığı Mudanya İlçesi Güzelyalı Mahallesi Altınkum Caddesi için geçerli değil sanırım! Burası sahil yolu olmasıyla alakalı olarak yoğun bir yaya trafiğine sahne olmaktadır. Mudanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nü göreve davet ediyoruz. Hem yol ortasındaki kamburu aratmayan menhol kapağını da düzeltin! Çünkü araçlarımız ziyan görüyor” diyor.

GÖÇECEĞİZ DİYE KORKUYORUZ

Kaldırım istiyoruz

OKURUMUZ Sn. T. S diyor ki: “Nilüfer İlçesi Beşevler Mahallesi Başarı Sokak sonundaki kavşakta oluşturulan devasa çukur (Kentsel dönüşüm kazısı / bir buçuk yıl oldu) bizlere korku salıyor. Çünkü ikamet de ettiğim Sütçüoğlu Apartmanı’nın bahçe duvarı göçtü. Sıra apartmanımıza geldi. Göçeceğiz diye korkuyoruz. Ve göçmeden ihbar edip yardım bekliyoruz. Ayrıca bu sebepten dolayı birçok trafik kazaları oluyor.”

KENT ESTETİĞİ’NE RİCA İLE...

Kaldırım istiyoruz

OKURUMUZ Sn. F. T’nin ricasını özetimle aktarıyorum. “Torunumun da okuduğu kreşe ev sahipliği yapan 1. Murat İlk ve Ortaöğretim Okulu’nun giriş kapısındaki tabelanın rengi matem havasındadır. Okul bütçesinin şu an itibarı ile buraya müdahaleye müsait olmadığını öğrendim. Köşeniz aracılığıyla buraya da destek gelirse çok minnettar kalacağım.”
Benzeri isteklere ışıl ışıl renk olan Kent Estetiği Müdürü Sn. Feridun Tarım’a ve kıymetli ekibine kaldı gibi bu iş...

HÜRRİYET BURSA YAZIYOR, SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR

AYNI GÜN ÇÖZÜLDÜ

Kaldırım istiyoruz

‘ÇÖPLÜK OLMUŞ’ başlığıyla yayımladığımız (Tapu Müdürlük binası önü) ihmalin aynı gün içinde giderilmiş olduğuna şahit oldum. Artık orası hem çöplük değil, hem vatandaş su içebilecek. Destekleri için; BUSKİ Daire Başkanı Sn. Rafi Demirel’e ve de BUSKİ Abone İşleri Müdürü Sn. Fatma Turhan’a teşekkür ediyorum.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI