"Muhammet Kösle" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Muhammet Kösle" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Muhammet Kösle

Hangisini tercih edersen!

OKURUMUZ Sn. Bahadır Dudaksız: “Nilüfer İlçesi Minareliçavuş Mahallesi, Atalay Caddesi’nin Organize Sanayi Bölgesi ile birleştiği alanda devasa çukurlar var.

Hangisini tercih edersen
Araç sürücüleri araçlarını çukurlara düşürmemek için risk alıyor ve de risk saçıyorlar! Gerekli onarımların yapılmasını istiyoruz. Çok teşekkür ediyoruz.”
Her çaptaki tekerlere hitap eden çukurlar! Hangisini tercih edersen artık! Büyükşehir Belediyesi, BUSKİ ve Nilüfer Belediyesi. Sn. Dudaksız’ın ihbarını değerlendirmeniz hepimizin faydasınadır diye düşünüyorum... Sizce?

SENİ DE Mİ YIKTILAR

Hangisini tercih edersen
ADININ açıklanmasını istemeyen bir okurumuz: “2008 yılında yapılan Yeni Karaman Yarı Olimpik Yüzme Havuzu (Osmangazi) yıkıldı. Yerine yenisi yapılacakmış! Üstelik aynı ebatlarda olacakmış! 10 yılda yıkılan bir havuz... Zenginlikte sınır tanımayız biz!”

 BAŞI DA AYNI SONU DA

Hangisini tercih edersen
OKURUMUZ Sn. Didem Maraşlı: “Geçtiğimiz aylarda Hayran Caddesi’nin (Osmangazi) başlangıcındaki kaldırımda bulunan sorunu yayımlamıştınız. Yayımınız sonrası da onarıldığını yine köşenizde okumuştuk. Bu da Hayran Caddesi’nin sonunda olup Çözüm Reklam önündedir. Kaldırımdan havuza geçiş; çok keyifli!” Başı da aynı, sonu da aynı!” En azından ayrım yapılmamış olması çok güzel Sn. Maraşlı!

GÖLBAŞI GÖLETİ’DE FARKLI DEĞİL

Hangisini tercih edersen
OKURUMUZ Sn. Neşe Aslanhan: “Köşenizden takip ediyoruz. Neredeyse her noktamız ziyanda, her noktamız da kirlilikten yana sınıfta kaldığımıza şahit adeta... Buyurun, bu da Bursa’mızın binlercesi güzelliklerinden Kestel İlçesi’ndeki eşsiz güzelimiz olan Gölbaşı Göleti’nden! Burasını da unutmayan insanlara selam ola!”

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI