"Muhammet Kösle" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Muhammet Kösle" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Muhammet Kösle

Evet suçluyum ben

Yaklaşık kırk yıldır Hürriyet Gazetesi abonesi alan Esigil ailesinin fertinden biri olan Bursa Kadın Partisi Başkanı Esra Esigil:

Evet suçluyum ben
Evet suçluyum ben
Evet suçluyum ben

“Yıldırım Belediyesi önünde bulunan ve yıllardır çalışmayan şık saatlerin çalıştırılması için size rica etmiş ve siz de köşenizde yayımlamıştınız. Sanırım bir buçuk yıl oldu. Yayımınızdan sonra o saatlerin hepsi söküldü. Sonrasında da ne sökülenler onarılarak asıldı, ne de yenisi takıldı. Evet suçluyum ben! Keşke size yazmasaydım. Sizce de suçlu muyum Sn. Kösle?” suç ortağınız olmakla birlikte, evet suçlusunuz Esra Başkan! Bari en azından bir gün içinde, iki kez dahi olsa doğruyu gösteriyordu o saatler! Ah Esra Başkan Ahhh!

ÇORAK ALAN YEŞİLLENDİRİLSİN

Evet suçluyum ben

Çevre Mühendisi okurumuz Ceyda Efeli: “Nilüfer İlçesi Odunluk Mahallesi Lefkoşe Caddesi başlangıcında bulunan çorak alanın yeşillendirilmesi konusunda yetkililere ricam olacak. Saygılarımla” diyor. Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’nün dikkatlerine: Kolay gelsin şimdiden. 

ENGELLİ RAMPASINDAKİ SU ENGELİ

Evet suçluyum ben

Esnaf okurumuz Seyfettin Gültekin bakınız ne diyor: “Osmangazi İlçesi Ahmetpaşa Mahallesi Nedim Sokak, 22. Noter önündeki kaldırıma engelli rampa yapılması konusundaki desteğiniz için teşekkür ediyoruz. Ancak rampanın başlangıç kısmındaki su birikintisine bakıyoruz da… Buraya havuzlu rampa ismini taktık!”

MÜDAHALE EDİN LÜTFEN

Evet suçluyum ben

Okurumuz Sn. Y. Z “Ankara Yolu Caddesi Garanti Bankası önündeki (Bursa Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Ek Hizmet Binası yanı – Büyükşehir Belediyesine gidiş yönü) görüntüsüyle flamingoyu aratmayan enerji kabloları ciddi anlamda risk içerirken, muhatabı olan UEDAŞ senesi yaklaşan bu duruma neden müdahale etmez ki?” diyor.

HÜRRİYET BURSA YAZIYOR SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR

KEDİLERİN ARTIK YUVASI VAR

Evet suçluyum ben
Evet suçluyum ben

OSMANGAZİ BELEDİYESİ’NE RİCA VAR başlıklı yayımımızla birlikte aynı gün içinde Osmangazi Belediyesi’nin kedi yuvasını tedarik ettirdiği bilgisini aldım. Bu güzel hizmetinden dolayı Osmangazi Belediyesi’ne teşekkür ediyorum.

MOLOZLAR TOPLATILDI

Evet suçluyum ben
Evet suçluyum ben

DÖKÜN DÖKÜN SIKINTI YOK başlıklı yayımımız sonrasında (Bursaspor Acemler Metro İstasyonu yanı) ilgili molozların toplatılmış olduğuna şahit oldum. Destekleri için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum.

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI