"Muhammet Kösle" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Muhammet Kösle" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Muhammet Kösle

Bu nasıl iştir?

Okurumuz Hande Beşkardeşler bakınız ne diyor: 

“Birçok konuda oldukça güzel projeleri olan Nilüfer Belediyesi’nin hizmet binasının önü anlamsız borusunun yanı sıra, çukuru ve paramparça olmuş zemin taşlarıyla bu nasıl iştir? dedirtiyor insana. Üstelik bu durum yıllardır böyle olunca... Ne güzel demiş atalarımız ama ‘Mum dibine ışık vermez’ diye...Saygılarımla.”

Bu nasıl iştirBu nasıl iştirBu nasıl iştirBu nasıl iştir

ÇOK YAZIK

Bu nasıl iştir

Bu nasıl iştir

Adının açıklanmasını istemeyen bir okurumuz: “Osmangazi Belediyesi bünyesinde hizmet veren Çekirge Kapalı Spor Salonu’nun hali içler acısıdır. Soruşturduğum da ise birçok öğrenci velisinin bu durum için onlarca kez şikayette bulunmuş olduğu bilgisine sahip oldum. İlgili yetkilileri kınıyorum. Çok yazık.” diyor.

İŞİN EN İYİ YANINA BAKAR MISINIZ…

Bu nasıl iştir

Okurumuz Sercan Çelik özetimle bakınız ne diyor: “Burası Yıldırım Belediyesi Ertuğrulgazi Mahallesi Dilek Sokak’ın ta kendisidir. Bir süre önce yapılan yol çalışmaları sonrasında mıcır taşı atıldı. Mıcırlar ana caddeye kadar yayıldı. Toz duman deryası işin en iyi yanı.”

SANIRIM KİMSE SAHİPLENMİYOR

Bu nasıl iştir

Okurlarımızdan olan Matematik Öğretmeni Betül Sidat: “Bursa’nın bir başka güzelliklerinden biri olan Gemlik’i çok seviyorum. Hele o sahilinde yürümek yok mu, öyle keyif verici ki; demeyin gitsin. Bununla birlikte sahil yolu girişindeki bakımsız trafonun oraya yakışmadığını düşünüyorum. Sanırım kimse de sahiplenmiyor. Acaba Büyükşehir Belediyesi o trafonun güzelleştirilmesi konusunda bir destek verebilir mi?” Büyükşehir Belediyesi’nin ricanıza yanıt vereceğini düşünüyorum Sn. Sidat.

HÜRRİYET BURSA YAZIYOR SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR

 

ASFALT YAMASI

Büyükşehir Belediyesi;

‘KAZASIZ DÖNDÜK O DA YETER’ başlıklı şikayetinizde bahsi geçen bozuk asfalta ait olan kısımların tamamı ‘asfalt yaması’ ile giderilmiştir. Saygılarımızla. Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü” Teşekkür ediyorum Büyükşehir.

YAZILAR YENİLENMİŞTİR

Bu nasıl iştir
Bu nasıl iştir

Yıldırım Belediyesi;

“ ‘AHMET TANER KIŞLALI’YA SAYGI LÜTFEN’ başlıklı şikayetiniz üzerine, belediyemiz ilgili birimlerince Ahmet Taner Kışlalı Meydanı’ndaki çeşmenin bakım-onarımı yapılmış, kaide üzerindeki yazılar yenilenmiştir. Bilgilerinize sunarız. Yıldırım Belediyesi Basın ve Yayın Müdürlüğü” yayımımızla birlikte aynı gün içinde sorunların giderildiğini aktaran yanıtına istinaden, şahit fotoğraflarını da yollayan Yıldırım Belediyesi’ne teşekkür ediyorum.

RİSKLİ DAL KESİLDİ

Bu nasıl iştir
Bu nasıl iştir

KAFA YARAN AĞAÇ başlıklı şikayetimizde belirttiğimiz (Ormancılık Müzesi önü) incir ağacının risk içeren dalının kesildiği bilgisini şahit fotoğrafı ile aktaran Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Sn. Feridun Tarım’a ve kıymetli ekibine teşekkür ediyorum.

X