"Muhammet Kösle" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Muhammet Kösle" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Muhammet Kösle

Alo Başkan Bozbey orada mısınız?

Sanatçı abonemiz Sn. Burcu B. diyor ki:

“Sn. Kösle. Köşenizde öyle ilginç ve trajikomik ilgisizlikleri okuyoruz ki… Şaşmamak elde değil doğrusu! Derken bize de yazmak nasip oldu. Göndermiş olduğum fotoğraflardaki aşık olunası adres; Nilüfer İlçesi Konak Mahallesi Oğuz 120 Sokak’tadır! Oysa ki burası Nilüfer İlçesi’nin en değerli ve önemli alanlarından biri. Tek çare “ben halkıma bir alo kadar yakınım” diyen ancak maalesef kendisine ulaşamadığımız Başkan Mustafa Bozbey’e kaldı galiba! Alo Başkan Bozbey orada mısınız? Şikayetçiyiz!”

Alo Başkan Bozbey orada mısınız
Alo Başkan Bozbey orada mısınız
Alo Başkan Bozbey orada mısınız

ORAYA BÜRO AÇIN

Alo Başkan Bozbey orada mısınız

Okurumuz Sn. Sevdiye Yurtsever: “Yıldırım İlçesi Şirinevler Cami’si önündeki dağılan kaldırım ile alakalı olarak kitap yazsanız yok satardı sanırım! En son olarak komşumuz Rengül hanımın şikayetinin yayımlanmasının ardından gelen ekipler bu kez de yuvasından ayrılan bordür taşlarının dibine çimento döküp gittiler. Hem de onarmadan! Emekler, malzemeler ve boşa giden paralar… Diyorum ki neredeyse her ay buradaki trajikomediyi yazıyorsunuz. Sonra, Yıldırım Belediyesi de cümbür cemaat geliyor ya! Oraya bir büro açılsın ve bu işler oradan takip edilsin! En azından zaman kaybı olmaz!” diyor. Çok yazık… Proaktif çalışma diye bir şey var Yıldırım Belediyesi; aramızda kalsın ve benden size kopya olsun; uygulayın!

HÜRRİYET BURSA YAZDI SORUNLAR ÇÖZÜLDÜ

DOĞRU ÖLÇÜMLE 550 METRE başlıklı yayımımız (Güzelyalı Kurşunlu) sonrası gerekli tedbirin alınmış olduğu bilgisini aldım. Bilgiyi çekmiş olduğu fotoğrafıyla birlikte tarafıma yollayan okurumuz Emekli Başkomiser Taner Sönmezocak’a ve bizlere kıymet veren değerli yetkililere teşekkür ediyorum.

Alo Başkan Bozbey orada mısınız

Alo Başkan Bozbey orada mısınız

BİZİ DE DUY UEDAŞ başlıklı şikayetin sahibi; Bursa’mızın saygın ve sevilen iş insanı olan abonemiz özetimle: “Köşeniz sayesinde endişelerimiz son buldu. İyi ki varsınız. Çok teşekkür ediyoruz…” diyor. Villa kenti olan Bademli Mahallesi’ndeki endişenin bitmiş olmasına ben de çok sevindim. Bildiriminizle birlikte yollamış olduğunuz ‘sonrası’ fotoğrafınız için de teşekkür ediyorum size. Ayrıca UEDAŞ; size de teşekkür ediyorum.


Alo Başkan Bozbey orada mısınız

Alo Başkan Bozbey orada mısınız

RESİMLERLE DESTEKLENECEK

KENT ESTETİĞİNE RİCA İLE başlıklı yayımımız sonrasında Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Sn. Feridun Tarım ve Büyükşehir Kent Estetiği Müdürü Sn. Kübra Güzelselsi; 1. Murat İlk ve Ortaöğretim Okulu’nun matem havasındaki tabelasının uygun hava koşulu oluştuğunda çocuk görseline uygun resimlerle destekleneceğinin bilgisini verdi. Şimdiden teşekkür ediyorum.

X