"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Zeynep Ilıcalı Davet

Zeynep Ilıcalı ve Melda Aksu’nun ortağı olduğu dekoratif objelerle adından söz ettiren Thanx Co / Thanx Mimarlık firması, Levent’teki yeni ofis ve showroom açılışını önceki gün gerçekleştirdi.

Açılışa, Gülben Ergen, Pervin Ersoy, Aylin Yılmaz, Burcu Erçil, Nuran Erçil, Sitare Akdilek, Revna Demirören, Yelda Demirören, Saba Tümer, Elif Gönlüm, Aslı Pehlivanlar, Hülya Kalyoncu, Hande Acar, Işıl Reçber, Feryal Gülman, Mustafa Taviloğlu, Engin Keçeli, Fulya Gündoğdu, Asuman Güreli, Ayse Kucuroğlu, Elif Gönlüm ve Pınar Altuğ katıldı.

İtalyan parti

İstanbul’un ünlü İtalyanı PiPa, yeni yıla sayılı günler kala “Italian Style” konseptli yılbaşı partisiyle misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Kırmızının enerjisinden yola çıkan PiPa geceye katılan seçkin konuklarını kırmızı şarapla karşıladı. DJ Mert Levent’in performansıyla hareketlenen yılbaşı partisine iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok isim katıldı. Geceye katılanlar arasında Jülide-Mehmet Ali Berkman, Sibel İlkiz, Arte Tahir, Günsel Ülkü, Gülseren Gomez ve İzak Levi vardı.

Ayakkabısız çocuk kalmasın

MUYA, 20. yılında Türk Kızılayı işbirliğiyle “Ayakkabısız Çocuk Kalmasın” projesinin ilk ayağını önceki gün Bahçelievler Metroport AVM’de yaptı. Türk Kızılay Derneği tarafından belirlenen 50 ihtiyaç sahibi çocuk, İnci Türkay’la keyifli bir gün geçirdi. Birer çift ayakkabı hediye edilen çocuklar, gün boyu alışveriş merkezinin çocuk katında eğlendi.

Çocuklara özel yılbaşı

Trump Alışveriş Merkezi, bugün ve yarın çocuklar için yılbaşı partileri düzenliyor. 14.00-17.00 saatleri arasında özel olarak oluşturulacak parti alanında renkli etkinlikler, dans şovlar, Noel Baba ve sürpriz hediyeler olacak. Bu etkinliklere katılım ücretsiz. Alışveriş Merkezi’nde ayrıca 30–31 Aralık’ta düzenlenecek ‘indirim indirimi kampanyası’ kapsamında çocuk mağazaları ToyzzShop, D&R Kids, e-bebek ve DOA’da kasada anında ‘ekstra yüzde 20 indirim’ sunulacak.

X