"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Yurdal'ın model aşkı

Sevgili tercihini yabancı güzellerden yana kullanan Yurdal Sert, geçen yıl olaylı boşandığı Ivana Sert’ten sonra Ukraynalı moda tasarımcısı ve model Alexandra Tanais ile aşk yaşamaya başladı.

Ukraynalı sevgilisi ile önceki gün Bebek’te görüntülenen Yurdal Sert, gazetecilere sevgilisinin kim olduğu hakkında ayrıntılı bilgiler verdi. Sert’in dünyaca ünlü bir model olduğunu söylediği ve “İsmini Google’da yazın çıkıyor” dediği Alexandra Tanais’in modelliğin yanı sıra moda tasarımcısı olduğunu öğrendim. Gece kıyafetlerinin yanı sıra mayo-bikini koleksiyonu da hazırlayan Tanais, kendi adını taşıyan markası için modellik de yapmış.

Hasret giderdiler

TMSF’ye devredilen Toprakbank’ın sahibi Halis Toprak’ın kredi koordinatörü olan damadı Recai Alper Tunga, usulsüz kredi verme iddiasıyla ceza almıştı. 8 yıl 2 ay hapse mahkûm olan ancak banka zararını ödediği için cezası mahkeme tarafından 4 yıl 6 ay 13 güne indirilen Tunga, tahliye olduktan sonra ilk kez Bodrum’da görüntülendi. Tunga, ilk iş olarak eşi Sevgi Toprak ve çocuklarıyla tatile çıktı. Moon Beach’te görüntülenen çifte Cengiz Karavan-Ayfer Toprak eşlik etti.,

Kilolar gitti

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün eski başkanlarından Metin Aşık’ın kızı Eda Aşık, fazla kilolarından kurtulmak için bıçak altına yatarak tüp mide ameliyatı olmuştu. Başarılı bir ameliyatla midesinin büyük bir bölümünü aldırtan Aşık, 30 kilo vermiş. Bodrum Türkübükü’ndeki 5 Oda’da kızı Masal ile tatil yapan Aşık, “Bu halimden çok mutluyum” derken, görenler kendisini tanımakta zorlanıyormuş.

Sting’e erken rezervasyon

Bu yıl 67’ncisi düzenlenecek, Avrupa’nın en önemli yardım etkinliği Kızılhaç Balosu, Prens II. Albert ve Prenses Charlene’in ev sahipliğinde 25 Temmuz’da Monaco’da gerçekleşecek. Duyduğuma göre dünya jet-set’ini buluşturacak Kızılhaç Balosu’nda Prens II. Albert ve Prenses Charlene ile tanışmak isteyen Türkler sınırlı sayıdaki davetiyelerden almak için sıraya girmiş. La Société des Bains de Mer (SBM) Türkiye ve Ortadoğu temsilcisi Hülya Biren, Monaco’yu komşu kapısı yapan ve aralarında Feryal Gülman, Siren-Gökhan Çarmıklı, Hande Sezer Pekcan, Serpil ve Semra Tanker kardeşler ile Berrin-Savni Okçu’nun olduğu ünlü isimlere Sting konseri için en ön sıradan yer ayırtmış.


X