"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Yıldırım hızıyla bitti tek celsede boşandılar

Sevgililer Günü’nde Madrid’de nikâh masasına oturan Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik’in evliliği sona erdi. Çift, anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

İşadamı Serdar Bilgili ile haber spikeri Nazlı Çelik, geçtiğimiz yılın son aylarında aşk yaşamaya başlamış, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de İspanya’nın başkenti Madrid’de evlenmişti. 3 aylık flörtün ardından yıldırım nikâhıyla evlenen çiftin ayrılıkları da aynı hızda oldu. İki ay önce evlerini ayıran çift, önceki gün de evliliklerini resmen noktaladı.

Yıldırım hızıyla bitti tek celsede boşandılar

Anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik, yollarını dostça ayırdı. İkilinin birbirlerinden herhangi bir talebi olmadı.

Yıldırım hızıyla bitti tek celsede boşandılar

Nazlı Çelik ile Serdar Bilgili, yılın en romantik günü olan 14 Şubat’ta Madrid’de nikâh masasına oturmuştu.

Yıldırım hızıyla bitti tek celsede boşandılar

Serdar Bilgili, Nazlı Çelik’ten önce Fransız model Amelie Latournald ile birlikteydi. Bilgili ve Latournald’ın 2,5 yaşında Ali adında bir oğulları var.

İstanbul’da podyuma çıktı

Brezilyalı top model Ana Beatriz Barros, İspanyol moda markası Mango’nun 2015 sonbahar-kış koleksiyonunun tanıtımı için İstanbul’da podyuma çıktı.

Her defilesinde dünyaca ünlü isimleri ağırlayan Mango için bu kez Brezilyalı top model Ana Beatriz Barros podyuma çıktı.
Mango ortaklarından Yönetici Genel Müdür Sezai Eren, Ticari Genel Müdür Arif Zurnacı ve Mango Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Neşe Kohen’in ev sahipliğinde Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen defilenin onur konuğu olan Barros, baş manken sıfatıyla podyumda yürüdü.

Koreografisini Öner Evez’in üstlendiği defilede iş ve sanat dünyasından ünlü isimlerinin çocukları da podyumdaydı. Defile sonrası düzenlenen after party, Amerikalı sanatçı Danna Leese’nin şarkılarıyla renklendi.

Tanıştırayım kocam

Süreyya Yalçın, geçtiğimiz yaz flört etmeye başladığı işadamı Ozan Bora’yla evlenmeye hazırlanıyor. Miami’de yaşayan ve şu sıralar tatil için Türkiye’de olan sevgililer, önceki gün Bodrum’da görüntülendi. Yalıkavak’taki X Beach’te sevgilisiyle birlikte deniz ve güneşin tadını çıkaran Süreyya Yalçın, fotoğraflarını çeken gazetecilere Bora için “Tanıştırayım; kocam” dedi. Yalçın, eylül ayında nikâh masasına oturacaklarını söyledi.

Tedavi oldu

Bir yıl önce meme kanseri teşhisi konulan Süreyya Yalçın, tedavi sırasında kendisine destek veren Ozan Bora’yla evlenme kararı aldı.

Süreyya Yalçın, köpekleri için tuttuğu bakıcıyla görüntülendi.

X