"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Yıl sonu defilesi

Vakko ESMOD Moda Akademisi, yılsonu defilesi yaptı. Vakko Zorlu’da yapılan defilede mezunlar, tasarımlarını beğeniye sundu.

Yıl sonu defilesi

Vakko ESMOD Moda Akademisi’nin son sınıf öğrencileri, mezuniyet koleksiyonlarını Vakko Zorlu’daki özel bir defileyle sergiledi. Genç yeteneklerin 82 parçadan oluşan koleksiyonu büyük ilgiyle izlendi. En başarılı final koleksiyonunu hazırlayan Ekaterina Chetiner-Brooklyn Koleksiyonu ve Mervenaz Becikoğlu-INK Koleksiyonu ile Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü. Zeynep İyit Laçiner üç yıllık eğitimleri boyunca uyumlu ve örnek davranışlarıyla dikkat çeken öğrenciye verilen Altın İğne Ödülü’nü almaya hak kazandı. Gençlerin tasarımlarını değerlendiren jüride, ESMOD Uluslararası Genel Müdürü Christine Walter-Bonini, Vakko ESMOD Kurucu Ortağı Nadine Massoud Bernheim, Vakkorama Kreatif Direktörü Ronit Gülcan ve Tasarımcı Aslı Filinta yer aldı.

Yıl sonu defilesi

Defilenin sonunda mezun olan genç yeteneklere mezuniyet belgeleri takdim edildi.

Yıl sonu defilesi
 Ronit Gülcan - Christine Walter-Bonini - Jaklin Güner - Nadine Massoud Bernheim - Cem Hakko

 

 

 

 

 

 

 

 

X