"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

YENİ KABİNE ŞAHİT OLDU

62. hükümeti kuran Ahmet Davutoğlu’nun yeni kabinesi ilk olarak hayırlı bir işe imza attı.

Ekşiler Mermer ve İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Ruşen Ekşi, sitilist Öznur Güneş’le Çırağan Sarayı’nda evlendi. Ekonomi Bakanı Mehmet Şimşek, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu nikah şahidi oldu. Gelinin şahitliğini Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Tolga Ağar yaparken, damadın şahitliğini ise Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul Milletvekili Hüseyin Bayraktar ve işadamı Mithat Ekşi yaptı. Sibel Can ve Serdar Ortaç’ın şarkılarıyla geceye renk kattığı düğünde Öznur Güneş, kendisi gibi modacı olan kardeşi Gülnur Güneş’in hazırladığı gelinliği giydi.

Plajdan golfe

Sabri Yiğit’in sahibi olduğu Digicom Grup şirketlerinden biri olan Say Yapı Teknoloji’nin Ulus-Ortaköy-Zincirlikuyu üçgeninde yer alan projesi yooistanbul, Bodrum Golf Kulubü’nde yapılan bir turnuvayla tanıtıldı. Dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck- imzalı yooistanbul’un tanıtıldığı turnuvada deniz ve güneş tatiline ara veren iş, sanat ve siyaset dünyasının ünlü isimleri golf sahasında ter döktü.

X