"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Yapımcı Velidedeoğlu

Alinur Velidedeoğlu, yapımcılığını üstlendiği “The Mountains and the Stones” filminin setinde Hollywood yıldızlarıyla çekilen fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

Alinur Velidedeoğlu’nun ABD’li ortaklarıyla kurduğu Y Production INC firmasının yapımcılığını üstlendiği “The Mountains and the Stones” filminin çekimleri tamamlandı.
Hollywood yıldızlarını bir araya getiren film için Kapadokya ve İstanbul’da çekim yapıldı.
Velidedeoğlu, filmin oyuncuları Ben Kingsley ve Josh Hartnett ile sette çekilen fotoğraflarını Instagram hesabında takipçileriyle paylaştı. I. Dünya Savaşı yıllarında, idealist bir Amerikalı hemşire ile bir Türk subayı arasında yaşanan aşkı konu alan filmde Michiel Huisman, Hera Hilmar ve Haluk Bilginer de rol alıyor.
Yönetmen koltuğunda oturan isim ise Joseph Ruben.

Formunu koruyor

Çeşme’de tatil yapan Esra Eron, önceki gün Aya Yorgi Koyu’nda görüntülendi. Bir çocuk sahibi olan eski mankenin, geçen yıllara rağmen eski formunu koruduğu gözlendi.


Sürpriz kutlama

Bodrum’daki Helva adlı mekânda sahneye çıkan İskender Paydaş’a orkestra arkadaşları doğum günü sürprizi yaptı. Konser sırasında şarkıyı yanlış çalan ekibine önce sinirlenen Paydaş, daha sonra bunun şaka olduğunu fark etti. Sahneye getirilen pastayla şaşkınlığı artan ünlü müzisyen, pastasının mumlarını alkışlar arasında söndürdü.


Ünlülerin gözdesi

Alaçatı’daki Bay Sako Otel’de hizmet veren Double Bar’ın sahipleri Emre Altuğ ve abisi Ahmet Altuğ, mekânın halkla ilişkiler müdürlüğü görevini Ege Akdeniz’e emanet etti. Serkan Balcı, Tümer Metin ve Necati Ateş’in yanı sıra Serdar Ortaç ve Murat Boz gibi ünlü isimlerin de müdavimleri arasında bulunduğu bar, bu yıl da beldenin en gözde mekânları arasında yer alıyor.

Tatil hediyesi

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Selma Türkeş, Akmerkez’de objektife takıldı. Tatil hazırlığındaki Türkeş, yakın arkadaşı Ece Şirin’e ait takı mağazasından alışveriş yaptı. Tatilde görüşeceği arkadaşları için hediyeler alan Türkeş, alışveriş sonrası bir kafede kahve içerek yorgunluk attı.

X