"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

VENEDİK'TEKİ TÜRK ADASI'NDA YILDIZLAR GEÇİDİ

İtalya’nın en popüler turistik şehirlerinden Venedik’teki San Clemente Adası ve içindeki San Clemente Palace Resort Otel, geçen yıl Türklerin olmuştu. Ada, Venedik Film Festivali kapsamında Paul Wesley’nin rol aldığı “Before I Disappear” filminin prömiyerine ev sahipliği yaptı.

Bu yıl 71’incisi düzenlenen Venedik Film Festivali, 27 Ağustos’ta başladı. Açılışı Edward Norton’un “Birdman” filmiyle yapılan festivalde Al Pacino “Humbling” filmiyle yer alırken, Holywood yıldızları kırmızı halılarda poz verdi. Yakışıklı aktör Paul Wesley’nin Fatima Ptacek ile oynadığı son filmi “Before I Disappear”ın prömiyeri ise Venedik’teki Türk Adası St. Regis San Clemente Palace’ta yapıldı. Geçen yıl Permak Şirketler Grubu’nun satın alarak Türk bayrağı diktiği St. Regis Venedik’te yıldızlar geçidi yaşandı. Permak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emir Uyar’ın ev sahipliği yaptığı prömiyere, Paul Wesley ile Fatima Ptacek’in yanı sıra filmin yönetmeni Shawn Christensen de katıldı.


50 yıllık tebessüm

Polisan Holding, kuruluşunun 50’nci yılını Çırağan Sarayı’nda kutladı. Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis ve Polisan Holding CEO’su Erol Mizrahi’nin ev sahipliği yaptığı kutlamaya iş, sanat ve siyaset dünyasının ünlü isimleri katıldı. Gece, Polisan’ın marka yüzü olan Ajda Pekkan’ın konseriyle renklendi.


X