"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Unutulmamak için unutmayın

Sosyal sorumluluk ve yardım projelerine verdikleri destekle adlarından söz ettiren isimler, bu kez de Bodrum ve İstanbul’da hayır işleri için buluştu. İş ve sanat dünyasının ünlü isimleri, tatillerine ara verip ‘ayaklarının kumuyla’ bağış topladı.

Çocuklar için bilim kampı

Filli Boya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın işbirliği, TÜBİTAK-TÜSSİDE ve akademisyenlerin desteğiyle maddi olanakları sınırlı çocuklara yönelik bir projeye imza attı. “Bilim Kampı” adlı proje, önceki gün Filli Boya Yönetim Kurulu Üyesi Mert Erdoğ tarafından İstanbul Modern’de tanıtıldı.
Davete Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden Yrd. Doç. Dr. Ayşegül Metindoğan ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İslam Emiroğlu da katıldı. “Bilim Kampı” projesinde maddi olanakları sınırlı çocukların hayata daha donanımlı hazırlanmaları hedefleniyor.


Bir Tuğla da Sen Koy

Türkiye Alzheimer Derneği, yardım etkinliklerini Bodrum’a taşıdı. Zafer Kozanoğlu’nun ev sahipliğinde, Türkbükü Fidele Restoran’da gerçekleşen etkinlikte buluşan hayırseverler, derneğin Mersin şubesinin başlattığı “Bir Tuğla da Sen Koy” kampanyasına destek verdi. Alzheimer Derneği Mersin Şubesi Başkanı Prof. Aynur Özge’nin kampanya hakkında bilgi verdiği etkinlikte, iş ve sanat dünyasının hayırsever isimleri de Alzheimer hastalığıyla baş etmeye çalışan ailelere maddi destekte bulundu.


Çocuk köyünden Nişantaşı’na

Çocuklara yönelik sosyal sorumluluk projeleri hazırlayan Nişantaşı City’s, Bolluca Çocuk Köyü’nün korunmaya muhtaç çocuklarını ağırladı. Cinemaximum Sinemaları’nda “Barbie Prenses ve Rock Star” adlı filmi izleyen çocuklara maskeler ve oyuncak bebekler hediye edildi.Antep şenliği

Gaziantepliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Antep kültürü ve lezzetlerini şenlikle tanıtıyor. 28-29-30 Ağustos günlerinde düzenlenecek “2. Gaziantep Kültür ve Yiyecek Şenliği”ne Bakırköy Botanik Park ev sahipliği yapacak. Etkinlikte Aslı Kökçe, Mustafa Açıkses ve Serdar Doğan sahneye çıkacak.

Denizde kum Sandival’da müzik

Gençlik festivalleri düzenleyen Unitravel ve Gezi Makinesi, bu kez Çeşme’de eğlendiriyor. Bugün Alaçatı Kokomo Beach’te başlayacak “Sandival” adlı festivalde yerli-yabancı birçok ünlü isim performans sergileyecek.

X