"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

TURMEPA 20 yaşında

20 yıl önce temiz denizler için yelken açan Deniz Temiz Derneği (TURMEPA), yeni yaşını Four Seasons Otel’de kutladı.

Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi Koç ile Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan M. Yaramancı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen kutlamaya denizlere gönül veren ünlü isimler katıldı.
“Mavi bir gelecek ve yeşil bir Türkiye için 20 yıldır mücadele ediyoruz” diyen Tezcan M. Yaramancı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’e plaket verdi.
Sunuculuğunu Oylum Talu’nun üstlendiği gecede Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas, Yılmaz Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy, Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Konukoğlu’na ve Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç’a da 20’nci yıl özel teşekkür plaketi verildi.
Kutlama, kamuoyunu deniz kirliliği konusunda bilgilendirmek amacıyla çekilen, Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Melisa Sözen ve Mehmet Günsür’ün rol aldığı kamu spotunun yayınlanmasıyla devam etti.

Zen Diamond’un hazırladığı özel bir bileklik dernek yararına satışa sunuldu. Elde edilen gelirin TURMEPA tekneleri projesi için kullanılacağı ve 2,5 milyon litre pis suyun denizlerimize karışmasının önleneceğini belirtildi.

Romeo ve Juliet ile aşka geldiler

William Shakespeare’in ölümsüz aşk hikâyesi “Romeo ve Juliet”, yapımcılığını İtalyan David Zard’ın üstlendiği yeni bir gösteriyle İstanbullu sanatseverlerle buluştu. Map İletişim ve Lucé StageArt’ın Zorlu Center PSM’de gerçekleştirdiği ilk gösteriyi iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri de izledi.
3 boyutlu dijital sahnesiyle dikkat çeken ve İtalya’da 400 bini aşkın seyirciyle buluşan gösteri, 1 Mart’a kadar Zorlu Center PSM’de.

X