"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Türkler eğlence adaLarında

Türkler geçen hafta İspanya ve Yunanistan’ın eğlenceleriyle ünlü adaları İbiza ve Mikonos’a çıkarma yaptı.

Türkler eğlence adaLarında

Sezai Taşkent’in yüzen diskosu

Sezai Taşkent, Orient Star adlı üç katlı ve 40 metrelik yatında St. Tropez’in eğlenceli partilerine imza atıyor. Ömer Karacan, Can Akçay ve Cem Centaş’ın da eşlik ettiği Taşkent, gece kulübüne dönüştürülen yatta, dünyaca ünlü DJ’lere ev sahipliği yaparken, parti adası İbiza’da en çok konuşulan eğlenceleri
düzenliyor.

Türkler eğlence adaLarında
Murat Cevahir-Soner Çebi

Sabaha kadar dans

Reyhan Göksun’dan boşandıktan sonra yabancı güzellerle flört eden Enis Çiftçi, yeni sevgilisiyle İbiza’da romantik bir tatil yaparken, Murat Cevahir ve Soner Çebi de dünyaca ünlü DJ’lerin müzik performansı eşliğinde her gece farklı bir gece kulübünde eğleniyor.

Mikonos aşkı

Radyo FG’nin sahibi BeeGee lakaplı DJ Birol Giray, Mikonos eğlencesine damgasını vuruyor. Düzenlediği müzik festivalleri ile tüm dünyadan büyük bir hayran kitlesine sahip olan Birol Giray geçtiğimiz hafta sonu Mikonos’taki Kalua Beach’te performans sergiledi. Burada Radyo FG’yi açmak için kolları sıvayan Giray, işten arta kalan zamanlarında ise iç mimar olan sevgilisi Yasemin Demren ile tatil yaptı.

Latin gecesi

Bodrum Marina’daki Pier’de bu akşam Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars sahne çıkacak. Sicimoğlu, gecede kendisine ait olan Latin altyapılı Türkçe şarkılar seslendirecek. Mekanda pazartesi ve salı Kaan Öztürk ve Onur Mete; çarşamba, cuma ve cumartesi ise Bülent Özdemir ve Hande Dönmez performans sergiliyor.

X