"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Tektaşı taktı kınayı yaktı

Geçtiğimiz hafta sevgilisi Ozan Baran’ın 6 karatlık kalp şeklinde pırlanta yüzükle evlenme teklif ettiği Süreyya Yalçın, önceki gün hem nişanlandı hem de kına yaktı.

Süreyya Yalçın’ın uzun zamandır birlikte olduğu Ozan Baran’la bu ay evleneceğini daha önce yazmıştım. Geçtiğimiz hafta yüzük takarak evliliğe ilk adımı atan çift, önceki gün de nişanlandı. Damat Ozan Baran, memleketi Hatay’da gerçekleşen nişan töreninde
gelin Süreyya Yalçın’ı davul zurna eşliğinde, at arabasıyla aldı. Arsuz Çayı’nın kıyısındaki Muhtarın Yeri adlı mekânda düzenlenen merasim sırasında kına da yakıldı. Bindallı giyip ellerine kına yakan Yalçın’ın ağlayıp ağlamadığını bilmiyorum ama evlilik hazırlığındaki
çifte mutluluklar diliyorum...

Bi kürek bi kayık

Pinema Film’in sahibi Pamir Demirtaş, bayram tatiline eşi ve oğluyla çıktı. Bodrum-Cennet Koyu’nda görüntülenen Demirtaş, zodyak botunun motoru arızalanınca karaya kürek çekerek çıktı.


1. yıl kutlaması

Pek çok ülkede 150’nin üzerinde anaokulunda 12 bin çocuğa eğitim veren Fröbel Anaokulu, İstanbul-Levent’te açtığı ilk Türkiye şubesinin birinci yılını kutladı. Alman Ticaret ve Sanayi Odası’nın da destek verdiği açılışa Tuba Ünsal-Mirgün Cabas çifti ile Begüm
Karamahmutoğlu’nun da aralarında olduğu ünlü isimler çocuklarıyla katıldı. Fröbel Türkiye Genel Müdürü Elif İçbilen Welsh’in yeni eğitim kadrosunu tanıttığı merasimde çocuklar Fröbel’in bahçesinde oyunlar oynadı.


Başkan'ın kızları

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, bayramda kızları Aslıgün ve Nazlı’yla tatile çıktı. Gençlerbirliği maçı sonrasında Ankara’dan dönen Orman, Atatürk Havalimanı’nda buluştuğu kızlarıyla öpüşüp hasret giderdi.

Şimdi reklamlar

Kosifler Otomotiv’in ortaklarından Süleyman Kosif’in oğulları Sinan Kosif ile Selim Kosif’i önceki gün Bebek’te gördüm. Kapısına Ferrari, Maserati gibi son model lüks araçların park ettiği Lucca’ya BMW’nin elektrikli modeliyle gelen Kosif kardeşler, ilgi odağı oldu. Özel plaka taktırdıkları araçlarıyla şirketlerinin reklamını da yapan Kosif kardeşler, fotoğraflarını çeken gazetecilerin sorularına esprili bir yanıt verdi: “Ayağımızı yerden kesiyor işte.”


Aile boyu

Nazlı-Aksel Goldenberg çifti, Eylül 2006’da nikâh masasına oturmuş, evliliklerinin birinci yılında oğulları Derin’i kucaklarına almıştı. 1,5 yıl sonra da Cem adını verdikleri ikinci oğulları dünyaya gelen Goldenberg çifti, arayı çok açmadan üçüncü çocukları Mey’i dünyaya getirmişti. Yaz boyunca Bodrum’da tatil yapan Goldenberg çifti, önceki gün Yalıkavak’taki Palmarina’da çocuklarıyla görüntülendi. Oğulları Derin ve Cem’e D&R’dan defter kalem alan çift, kızları için de oyuncak aldı.

X