"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

TANGOLU TANITIM

Özaltın Holding tarafından turizm beldesi Belek’te 105 bin metrekarelik alanda inşa edilen spor kompleksi Gloria Sports Arena’nın lansmanı önceki gece Esma Sultan Yalısı’nda yapıldı.

Burcu Esmersoy ve Semih Saygıner’in birlikte sundukları lansman Fatih Erkoç’un konseriyle devam etti. Geceye Sadettin Saran, Fikret Orman, Fatih Terim ve Emre Bölezoğlu gibi spor dünyasının ünlü isimleri katıldı.


İsveç’in başarısının ardındaki sır

İsveç’in, inovasyon ve tasarım alanında markalaşan ürünleri, İstanbul İsveç Başkonsolosluğu’nca düzenlenen “İsveç360” adlı etkinlikte tanıtıldı. İstanbul İsveç Başkonsolosluğu ile İsveç Ticaret Merkezi (Business Sweden) ev sahipliğinde düzenlenen etkinlik kapsamında Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, İsveç Ticaret Merkezi eski Ticaret Ateşesi Ayşen Savcı’nın da katılımıyla bir panel düzenlendi. Panelde, İsveç markalarının başarısının ardında yatan faktörler tartışıldı.


II. ABDÜLHAMIT’IN ARMAĞANLARI

Sultan II. Abdülhamit’in tahta çıkışının 25. yılının kutlandığı 1901’de yabancı ülke liderlerince gönderilen 18 hediyenin sergilendiği “Cülus Armağanları Sergisi” açıldı.

Yıldız Sarayı Vakfı ve Yıldız Sarayı Müzesi tarafından hazırlanan “Cülus Armağanları Sergisi” geçtiğimiz çarşamba Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in katılımıyla açıldı. Kaskat Köşkü’ndeki serginin gala gecesine siyaset, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Sergi, bir ay boyunca sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.


Pipa yeniden açıldı

Napolitan pizzalarla ünlenen Şef Enzo Carbone, Lara Acıman, Ari Acıman ve Selim Kipkurt’un ortaklığıyla Pipa Restaurant, önceki gün büyük bir davetle Nişantaşı’nda yeniden açıldı. Davete Feryal Gülman, Şebnem Dinçgör ve Arzu-Mehmet Kunt’un olduğu sosyetenin tanınmış simaları da katıldı. 130 kişilik Pipa Restaurant, öğle ve akşam hizmet verecek.


Moda severlere

Dilek Hanif tasarımı numunelere kaçmaz fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dilek Hanif’in hazır giyim koleksiyonunun en özel parçalarının satılacağı “Sample Sale”, 2 Ekim’e kadar Akmerkez’de sürecek. Vücuda oturan formda elbise, bluz ve ceketlerin, diz altı eteklerin, maskülen detaylı pantolonların ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunulacağı bu özel moda etkinliğini kaçırmayın.

X