"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Son model Yasemin

Mankenlik ve oyunculuktan sonra DJ’lik yaparak müzik dünyasına adım atan Yasemin Kozanoğlu, Atıl Kutoğlu için model oldu.

Uzun süredir kendisine ait çiftlik evinde gözlerden uzak bir hayat yaşayan Yasemin Kozanoğlu ortaya çıktı. Mankenlik ve oyunculuktan sonra DJ’lik yapmaya başlayan Kozanoğlu, albüm çalışması için gittiği İspanya’dan döndü. Kozanoğlu, ayağının tozuyla geldiği İstanbul’da Atıl Kutoğlu’nun ilkbahar-yaz koleksiyonu için objektif karşısına geçti.

Çiceklerin senfonisi

Paris’te Beaux Art, Türkiye’de ise Hikmet Onat Atölye’de resim çalışmaları yapan Meral İkizler, Nişantaşı Galeri Art 212 Sanat Galerisi’nde sergi açtı. İş ve sanat dünyasından ünlü isimlerin katıldığı ‘Çiçeklerin Senfonisi’ adlı sergi büyük beğeni gördü.

Yıldızlı kutlama

İstanbul gecelerinin başarılı işletmecilerinden Tarkan Ahmet, 30. yaş gününü ortağı olduğu Gayrettepe’deki Masquerade Club’ta kutladı. Doğum günü pastasını dünyaca ünlü şarkıcı Mr. Saik ile kesen Tarkan Ahmet’i mutlu gününde aralarında İbrahim Çelikkol, Pascal Nouma ve Nik Xhelilaj’ın da olduğu sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri yalnız bırakmadı.

Nişantaşı’nda Yunan eğlencesi

Nişantaşı’nın popüler eğlence adreslerinden Biber Bar, bu akşam DJ Vasilis Koutonias’ın müzik performansı eşliğinde Yunan eğlencelerine ev sahipliği yapacak. Yunan DJ Vasilis Koutonias, Haris Alexiou, Eleni Vitali ve Despina Vandi gibi ünlü Yunan şarkıcıların eserleri dinletecek.

Kar eğlencesi

Ali Ünal ve Erkan Ünal kardeşler Kartalkaya’da hizmet veren Drop Lounge’ın ikinci şubesini Uludağ Mandra’da açtı. Tatilciler, geçen hafta sonu ünlü DJ BeeGee’nin performansıyla eğlendi.

X