"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Sevgi Evleri’ne destek daveti

Minik Kalplerle El Ele’nin (Mika-Der) Bartın Sevgi Evleri projesine destek sağlamak amacıyla Beymen’in Zorlu Center’daki mağazasında özel bir davet düzenlendi.

Tory Burch, Etro, Hakan Yıldırım ve DVF markalarının Anneler Günü için tasarladığı eşarpların da tanıtıldığı davete ilgi büyük oldu. Cemiyet hayatının ünlü isimlerini bir araya getiren davette eşarpların satışından elde edilen gelirin yarısının projeye aktarılacağı açıklandı.

Anneler Günü’nde caz keyfi

Pera’da tarihi Palazzo Corpi binasındaki eski Amerikan Konsolosluğu’nda hizmete giren, ÇapaMarka Entertainment Group’un yeni mekânı Konsolos, Anneler Günü’nü Kürşat Başar’la kutluyor. Şefler Mehmet Güler ve Uğur Ekren’in hazırladığı lezzetlerin sunulacağı brunch, Kürşat Başar Trio ve Ayşen’in müzikleriyle renklenecek.


O Bar dönüyor


Deneyimli işletmeci Abdullah Özmelek’in yıllar önce Nişantaşı’nda açtığı O Bar, Esen Yeşilırmak’ın ortaklığıyla bu kez Kuruçeşme’de yeniden hizmete giriyor. Boğaz manzaralı mekânda, Akdeniz lezzetleri sunulacak. Cumartesi-pazar günleri sabah 09.00’da kahvaltı servisi yapacak O Bar, geceleri DJ performanslarına da ev sahipliği yapacak.


Sofra London İstanbul’da

Londra’da Türk kültürünü ve mutfağını tanıtan Sofra London’ın İstanbul şubesi, Karaköy’de açıldı. Hüseyin Özer’in sahibi olduğu mekânın açılış daveti, ünlü isimleri bir araya getirdi. Davetliler arasında Hıncal Uluç, Saba Tümer, Ahmet Kural ve Ümit Karan da vardı. Karaköy’ün en işlek caddesinde, 1200 metrekarelik alan üzerine kurulan Sofra London, kapalı salonu, kış bahçesi, barı ve toplantılar için kullanılabilecek özel salonu ile hizmet verecek.

Gece hayatına yeni soluk

İstanbul gece hayatına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Bar Şamdan, kapılarını eğlence tutkunlarına açtı. Etiler’deki mekânın açılış partisi, ünlü isimleri buluşturdu. Partiye Süleyman Kosif, Arte Tahir, Serap Tibuk, Murat Tarman, Arzu-Mehmet Kunt ve Günsel Ülkü gibi cemiyet hayatının tanınmış simaları da katıldı.

X