"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Şapkadan aşk çıktı

İş hayatıyla olduğu kadar lüks yaşam tarzı ve aşklarıyla da adından söz ettiren Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun 2008 Rusya Güzellik Kraliçesi olan eski sevgilisi Sofia Larin’le yeniden bir araya geldiğini geçtiğimiz ay yazmıştım.

Ağaoğlu, daha önce Bentley araba aldığı sevgilisi için bir kez daha kesinin ağzını açtı. Ünlü işadamı, yeni yılı birlikte karşıladığı sevgilisinin doğum günü için Taksim’deki Gezi Otel’in içinde yer alan Fiamma Restoran’ı kapattı.
İş ve sanat dünyasından ünlü isimlerin katıldığı kutlama, caz müzikle başlayıp sihirbaz gösterisiyle devam etti. 25 yaşına giren Sofia Larin, doğum günü pastasını patlatılan şampanyalar eşliğinde kesti. Ali Ağaoğlu, genç sevgilisine “Parasını saymazsan bedava” diye espri yaparak zümrüt kolye, küpe ve yüzük seti hediye etti.

Ali Ağaoğlu, sevgilisini dudaklarından öperek tebrik etti. Sofia Larin, Ağaoğlu’yla dans ederken topuklu ayakkabılarını çıkardı.

Mektuplar İstanbul'da

Daha önce Elizabeth Taylor, Mel Gibson, Kathleen Turner, Sigourney Weaver ve Christopher Walken’ın da rol aldığı “Love Letters” adlı oyun, bu kez Gérard Depardieu ve Agathe Natanson’ın performansıyla Türk izleyicisiyle buluştu.
Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde sahnelenen oyuna iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri büyük ilgi gösterdi.
Aşkın karşı konulamayan güçlü bağını romantizm yüklü bir dille anlatan oyun, birbirlerinden ayrı geçirdikleri 50 yıl boyunca aşklarını mektuplarla ayakta tutan Andrew Makepeace ve Melissa Gardner arasındaki ilişkiyi sahneye taşıyor.

Türkiye'de de sahneledi

Pulitzer Tiyatro Ödülleri’nde finale yükselen ve 30’u aşkın dile çevrilen “Love Letters”, Türkiye’de de Erkan Özerman tarafından sahneye taşınmış, oyunda Ayla Algan, Okan Bayülgen, Vural Gökçaylı ve Christine Haydar rol almıştı.


Sağlıklı beslenme

Daha önce Ece Vahapoğlu’nun ‘fit mönü’ hazırladığı Hardal, bu kez de Başarım Sensin Derneği’nin sağlıklı beslenme seminerine ev sahipliği yapıyor. Uğur Karabayır’ın sahibi olduğu mekânda bugün düzenlenecek etkinlikte uzman diyetisyen Selahattin Dönmez konuşma yapacak. Dönmez, derneğin bursiyerlerine “Pratik ve Ekonomik Sağlıklı Beslenme ile Okul Başarısını Artırmanın Altın Kuralları” konusunda bilgi verecek.

X