"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Sanatseverler buluştu

Türk fotoğraf sanatının başarılı isimlerinden Ziya Tacir, “People’s Palaces” adını verdiği mekan fotoğraflarından oluşan yeni sergisini Eski Bomonti Bira Fabrikası’nda açtı.

Ziya Tacir’in “People’s Palaces” adını verdiği mekan fotoğraflarından oluşan yeni sergisi eski Bomonti Bira Fabrikası’nda sergilenmeye başlandı. Galeri Merkur’un ev sahipliğinde açılışı yapılan sergi, sanat, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini ağırladı. Davete katılan ünlü isimler arasında Tuncay Özilhan, Yasemin-İzzet Özilhan, Onur-İpek Özilhan Özkan, Hünkar Kılıç, Feryal Gülman, Murat-Başak Sayan Vardal, Esra Oflaz-Ziya Güvenkaya, Nilgün Şensoy ve Necmettin Özçelik de vardı. Sanatçının sergisi 19 Eylül’e kadar ziyaretçiler tarafından görülebilecek.


Star Wars hayranı ünlüler

‘Star Wars’ hayranı ünlüler, “Güç Günü”nde buluştu. Dünya sinema tarihine damgasını vuran “Star Wars” efsanesinin yeni filmi “Star Wars Güç Uyanıyor”un yaklaşan vizyonu öncesinde, “Star Wars” ürünlerinin satışa çıkışı kutlandı. Disney ve D&R işbirliğinde Etiler D&R’da yapılan “4 Eylül Star Wars Güç Günü” adlı özel etkinliğe Betül Demir, Ali Aksöz, Hakan Yılmaz ve Mehmet Turgut da katıldı. “Star Wars” film müziklerinin canlı yorumlandığı, davetlilerin ışın kılıcı yapım atölyelerine katıldığı gecede aralarında Ayşe Tolga, Can Bonomo, Erdil Yaşaroğlu, Gupse Özay, Mehmet Turgut ve Sinan Güler’in “Star Wars Güç Günü”ne özel tasarımları da sergilendi.


Bekle beni Makedonya’da

Yaz boyunca Bodrum, İstanbul ve Kıbrıs arasında mekik dokuyan Fedon, Kurban Bayramı’nda Makedonya’da sahne alacağını söyledi. Kurban Bayramı’nın üçüncü günü Princess Casino’da hayranlarıyla buluşacağını açıklayan şarkıcı, “Bekle beni Makedonya, ben geliyorum” diye konuştu.


Havai fişekli kutlama

Bodrum Türbükü’nde hizmet veren gece kulübü Sess Bar başarılı geçen yaz sezonunu havai fişekle kutladı. Mekanın sahibi olan Nedim Binler, “Eylül ayının gelişini kutlamak istedik, bu sezon da konuklarımıza güzel bir hizmet verdiğimizi düşünüyoruz’ dedi.


Sezona hazırlık

Dünyaca ünlü Türk modacı Atıl Kutoğlu, tatil için Çeşme’yi tercih etti. Geçtiğimiz gece konakladığı Kurabiye Otel’in sahibi Ece Akbulut ile birlikte Alaçatı sokaklarını gezen Kutoğlu, 2016 yılında da ses getiren projelere imza atacağını iddia etti.

X