"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Sanat gecesi

Sanat fuarı Art International için St. Regis İstanbul’da önceki gece özel bir davet verildi. Murat Pilevneli’nin ev sahipliğini üstlendiği partiye sanat, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen uluslararası sanat fuarı Art International onuruna önceki gece özel bir davet düzenlendi. Murat Pilevneli’nin ev sahipliğinde St. Regis İstanbul’da gerçekleşen davete sanat, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Gecede geçtiğimiz yıl sürpriz bir kararla boşanan Murat Özyeğin ve eski eşi Edvina Sponza da vardı. Özyeğin partiden erken ayrılırken, Sponza gece sonuna kadar mekânda kalıp eğlenmeye devam etti. Gecenin dikkat çeken bir diğer konuğu ise Tuba Ünsal’dı. Ünsal, 2010 yılında Murat Pilevneli ile evlenmiş bu evlilikten Sare adlı bir kızları olmuştu. Ünsal ve Pilevneli, iki sene sonra ise boşanmıştı. Gecenin ünlü konukları arasında Elif Dürüst, Sitare Akdilek, Alara Koçibey-Eren Morova ve Murat Yalçındağ da vardı.Behlül AYDIN


Çocuklar için söylüyorlar

Bir Dilek Tut Derneği’nin iyi niyet elçisi olan Sinan Akçıl, çocuklar için yeni bir projeye imza attı. Ünlü şarkıcı, “Birlikte Söylüyoruz” adlı projesi kapsamında 14 Eylül’de İTÜ Stadyumu’nda Atiye, Bedük, Ferhat Göçer, Mabel Matiz, Manga, Murat Dalkılıç ve Tolga Tamöz ile birlikte sahne alacak. Akçıl, önceki gün W Otel’de yapılan basın toplantısında hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini gerçekleştirmeyi hedefledikleri projesini anlattı. Akçıl, “Şarkılarımızı bu sefer umut için seslendireceğiz” diye konuştu.Basın toplantısına projeye destek veren Atiye de katıldı. Zelal ÖZALP

Ünlü şef geliyor

Dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck, 5 ve 6 Eylül’de İstanbul’a geliyor. Puck, geçtiğimiz mart ayında Nişantaşı’ndaki St. Regis İstanbul’da açtığı restoranı Spago’da mutfağa girecek. Şef, ‘çiftlikten masaya’ felsefesini yansıtan özel mönüsüyle misafirlerini gastronomik bir yolculuğa çıkaracak.

İstanbul’a geç dönecek

Bodrum’da hizmet veren “5 Oda Otel”in işletmeciliğini üstlenen Ali Sayar, İstanbul’a geç döneceğini açıkladı. Sayar, okulların geç açılması ve yaklaşan bayram tatili nedeniyle otelinin eylül ayında da hizmet vereceğini söyledi. Ünlü işletmeci, Kurban Bayramı’nda mekanında yine DJ kabinine geçeceğini de belirtti.

X