"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Renkli gala

“Köstebekgiller 2- Gölge’nin Tılsımı” filminin galası önceki gün Özdilek AVM Cinetime Sinemaları’nda yapıldı. Filmin galasına birçok ünlü isim katıldı.

Renkli gala

Köstebekgiller Perili Orman filminin devamı olan “Köstebekgiller 2- Gölge’nin Tılsımı” önceki gün ilk kez izleyiciyle buluştu. Özdilek AVM Cinetime Sinemaları’nda yapılan galaya çok sayıda ünlü katıldı. Film gösterimi öncesinde basına kısa bir röportaj veren oyuncular iddialı konuştu. Başrolde oynayan İnci Türkay, “Köstebekler bu defa daha cesur, daha tombul, daha pembe geliyorlar. Çok daha akan, hızlı bir film oldu. Çocuğa yapılan yatırım en önemlisidir. Bütün çocukları hayal dünyalarını daha da geliştirmek adına bekliyoruz” dedi. Film, bugün vizyona girdi.

Renkli gala

Zara, “Ne Köstebekmiş inanamadım. Kızım ateşler içinde yatıyordu, acaba bugün gitmesek mi dedik... Gözleri kapalı ‘Beni götürün’ dedi. İyi ki böyle şeyler var” diye konuştu.

Renkli gala

Galaya abisi Ali Nuri Türkoğlu’nu izlemeye gelen Nadide Sultan, “Abim başrol oyuncusu olduğu için geldim. Abimin en büyük hayranı benim” dedi.

 Renkli gala

Filmin başrol oyuncularından Janset, çocuklarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Renkli gala

Geceye eşi Bedrettin Başar ve kızı Selin ile katılan Pelin Körmükçü, “Selin’den dolayı bütün kanallar ve çizgi filmlerini ben de biliyorum. Ama Köstebekgiller hakikaten ayrıca sevdiklerimden. Hem güzel hem de eğitici. Aslında kızım rahatsız, çantamda ilaçlarla geldik” dedi.

 


Evlilik teklifi almadım

Renkli gala

Özge Ulusoy, önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir restoranda arkadaşlarıyla yemek yiyen Ulusoy, Hacı Sabancı’dan evlilik teklifi aldığı haberlerini yalanladı: “Hacı’nın bana pahalı bir yüzükle bir evlilik teklifi ettiği asılsız bir haber. Ortada ne yüzük, ne evlilik teklifi var. Biz erkek arkadaşımla böyle mutluyuz.


Bomontiada’da yaşam başladı

Renkli gala

Tarihi Bomonti Bira Fabrikası’nda kurulan Bomontiada, şehrin hayatını, sunduğu lezzetlerle, müzik, sosyal ve sanatsal içeriklerle renklendirecek. Ayrıca d.ream tarafından kampüse özel tasarlanan Populist, Kiva ve Delimonti isimli farklı konseptlerde yeme & içme mekanları, Pozitif’in yeni projesi Kilimanjaro, Bomontiada’da hizmet verecek.

 

Ünlüler kuaförde

Renkli gala

Ünlülerin kuaförü Şükrü Dudu, yeni şubesi Şükrü Dudu Barber’s Club’ın açılışını önceki akşam Zorlu Center’da yaptı. Açılışa eski bakanlardan Egemen Bağış, Ömer Sabancı, Cengiz Çetindoğan, Hakan Sabancı, Faruk Süren, İzzet Yıldızhan, Mustafa Sandal, Berk Atan ve Sinan Albayrak gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.


İki usta aynı sahnede

Renkli gala

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nu Florya’da hayata geçirdiği Kaşıbeyaz Gala’da önceki akşam Selami Şahin ve Muazzez Ersoy sahneye çıktı. İki usta sanatçı, geniş repertuvarlarıyla konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Gecede işadamı Necdet Ayaydın da doğum gününü kutladı. Kutlamaya Olgun-Berrin Zorlu, Nusret-Ayşegül Altınbaş ve Burak-Öznur Yakın gibi cemiyet hayatının ünlü isimleri de katıldı.

 

X