"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Pazartesi sendromu yok

İkinci baharını yaşayan Ceri Benardete, Karaköy’de objektife yakalandı.

Ceri Benardete, eşi Monic Benardete vefat ettikten sonra birçok güzelle flört etmişti. Ceri Benardate’yi önceki akşam ise Karaköy’deki Colonie’de gördüm. Haftanın en sakin günü olan pazartesi kimselere görünmeden genç kadın arkadaşıyla yemek yemeyi planlayan Benardate, aynı gece mekanda İstanbul Life dergisinin “bugün Pazartesi Sendromu Yok” adlı eğlencesi olunca objektiflere yakalandı. Benardate gülümserken, kız arkadaşı yüzünü gizlemeyi başaramadı.

İstanbul Life eğlencesi

Şehrin yeme-içme ve eğlence hayatının nabzını tutan İstanbul Life dergisi, pazartesi günleri düzenleyeceği “Bu Pazartesi Sendrom Yok” adlı partisinin ilkini gerçekleştirdi. Karaköy Colonie’de düzenlenen partiye birçok ünlü isim katıldı.

Hello New Year

Hello Dergisi’nin geleneksel hale gelen yeni yıl kutlaması bugün Akaretler Sıraevler’de yapılacak. Samsung Galaxy Note Edge ana sponsorluğunda HELLO! Akaretler Street Party’ İstanbullulara yeni yıl öncesinde unutulmaz bir gece yaşatacak.

Moda ve eğlence buluştu

Vogue Türkiye, Bebek’teki Lucca’da erken yeni yıl kutlaması yaptı. Lucca mutfağından çıkan lezzetler ve müzik eşliğinde başlayan kutlamaya, aralarında Sevil Sabancı, Ayşe Boyner, Engin Altan Düzyatan, Neslişah Alkoçlar, Erdil Yaşaroğlu ve Dilek Hanif’in de olduğu iş, sanat, moda ve eğlence dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. DJ Yakuza’nın müzikleriyle renklenen kutlama, geç saatlere kadar devam etti.

Grazia Türkiye’de

Haftalık moda ve magazin dergisi Grazia’nın 24. durağı Türkiye oldu. İtalya’daki yayıncı kuruluş Mondadori’yle anlaşma yapan Ommedya, Grazia Türkiye’yi Nişantaşı Nopa’da tanıttı. Grazia Yayın Direktörü Gülen Yelmen’in Ommedya Genel Müdürü Ensar Altun ve Genel Müdür Yardımcısı Ebru Alişan’la ev sahipliği yaptığı tanıtıma, Mondadori’nin CEO’su Zeno Pellizzari’nin yanı sıra iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri katıldı.

X