"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Patron dükkana döndü

1892’de Doğu Ekspresi yolcularının konaklaması için İstanbul’da Pera Palace’ı yaptıran ve aynı zamanda Orient Exspress trenlerinin kurucusu olan Georges Nagelmackers’ın portresi, Pera Palace Hotel Jumeirah’da düzenlenen bir sergiyle sanatseverlerle buluştu.

Georges Nagelmackers’ın ünlü Belçikalı ressam Theo Van Rysselberghe tarafından yapılan portresi için yapılan tören, Pera Palace Hotel Jumeirah Genel Müdürü Pınar Kartal Timer’in ev sahipliğinde Kütüphaneli Salon’da gerçekleşti.

Boyner’den spora destek

İşadamı Cem Boyner’in sahibi olduğu e-ticaret platformu morhipo.com, Türkiye Windsurf Şampiyonu olan Bora Kozanoğlu’na sponsor oldu. Windsurfing Euro Cup 2015 yarışlarının Hırvatistan’da gerçekleştirilen ayağında üçüncü olan Bora Kozanoğlu, 16-23 Temmuz Almanya, 16-22 Ağustos Alaçatı, 9-14 Ağustos İsviçre ve 24-30 Ağustos İzmir Urla’daki yarışlarda morhipo.com bayrağıyla yarışacak. Kozanoğlu, bu yıl katılacağı Euro-Cup ve Dünya Windsurf Şampiyonası yarışlarında da morhipo.com’un desteğiyle yarışacağını söyledi.

Selam Bebek

İstanbul’da 20’den fazla mağazası bulunan ünlü kaşmir markası Silk and Cashmer, Boğaz’daki ilk mağazasını Bebek’te açtı. Silk and Cashmere Genel Müdürü Ayşen Zamanpur ve Genel Müdür Yardımcısı Ferhat Zamanpur’un ‘Selam Bebek’ sloganıyla ev sahipliği yaptığı açılışa, Eran Tapan, Tuba Ünsal ve Abdullah Kiğılı’nın da olduğu iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri katıldı. Abdullah Kiğılı’nın 200 TL’lik alışverişle ilk siftahı yaptığı Silk and Cashmer’in Bebek mağazasının açılışı kurdele kesiminin ardından Lucca’da kutlandı.

Kız Gibi Durdurulamaz

P&G markası Orkid’in geçen yıl başlattığı #KızGibi kampanyasının ikinci videosu #Kız Gibi Durdurulamaz, ilk kez Google Türkiye Ofisi’nde gösterildi. Nil Karaibrahimgil’in de katıldığı gösterimde, #KızGibi Durdurulamaz videosuyla, toplumsal beklentilerin kızları nasıl kısıtladığını anlatılırken, genç kızlara özgüven aşılayarak nasıl #KızGibi Durdurulamaz olduklarını tüm dünyaya göstermeleri amaçlıyor.

İstanbul Boğazı’ndan Bodrum’un terasına

Şu an Sortie’nin hizmet verdiği adreste Laila adlı gece kulübüyle İstanbul gecelerine damgasını vuran Şefik Öztek, eğlence hayatına geri döndü. Öztek, Bodrum’daki Marina Vista Otel’in teras katında hizmete giren ‘Bu Teras Lounge&Bar’ı önceki gün açtı. Barbaros Büyükkan’ın şarkılarıyla renk kattığı açılışta Öztek, mekanda perşembe ve cuma geceleri Kürşat Başar’ın sahneye çıkacağını söyledi.

‘5 Oda’da tatil ve eğlence

Ali Sayar’ın işlettiği, Türkbükü’ndeki 5 Oda Otel, bu sezon da ünlülerin buluşma noktası haline geldi. Kahvaltısıyla olduğu kadar eğlencesiyle de Türkbükü’nün en iddialı adreslerinden olan otel, adından da belli olduğu gibi sadece beş odası olsa da plajı ile dışarıdan gelen misafirlere de hizmet veriyor. Sayar’ın DJ’lik yaptığı günlerde ise rezervasyon yapmak şart.

Oğulları ile ortak odu

İstanbul’un en eski kuaförlerinden Etiler’deki Ali Mevlut Abdullah’ın kurucularından Mevlut Yıldız, oğullarıyla ortak oldu. Mevlut Yıldız, oğulları Gökhan Yıldız ile Volkan Yıldız’ın baş harflerini logolarına ekleyerek bundan sonra ‘VOGO Ali Mevlut Abdullah’ olarak hizmet vereceklerini söyledi. Yıldız, açacakları kahve eviyle de müşterilerini evlerinde hissedecekleri hizmetler vermeyi amaçlıyor.

X