"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Otilia ile 5 yıldızlı açılış

“Bilionera” şarkısıyla dünya müzik listelerinde üst sıralara yerleşen Otilia, Hilton Kozyatağı’nın açılışı için Türkiye’ye geldi. Açılış partisinde iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri, genç yıldızla fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.

Hilton Hotels&Resorts’ün İstanbul’un Anadolu yakasındaki ilk şubesi Hilton Kozyatağı, önceki gün açıldı. Hakan Çağlar ve Zeynel Gür’ün ev sahipliği yaptığı açılışa iş, sanat, moda ve siyaset dünyasının ünlü isimleri katıldı. Giselle Tavilson’un keman ve dans performansıyla başlayan gece, “Bilionera” şarkısıyla müzik listelerini altüst eden Romanyalı şarkıcı Otilia’nın konseriyle devam etti. Aralarında Mehmet-Arzu Kunt, Günsel Ülkü, Neslihan Yargıcı, DJ Doğuş Çabakçor ve Merve Boluğur’un da olduğu ünlü isimler, sahneden inerek seyirciler arasında şarkı söyleyen Otilia ile hatıra fotoğrafları çektirdi.

Başyapıtlar sanatseverlerle buluştu

Osmanlı’nın son dönemi ile Cumhuriyet dönemi sanatçılarının eserlerinin yer aldığı “Klasik Türk Resmi Başyapıtlar Koleksiyonu” adlı sergi, Bali Art Gallery’de açıldı. Açılış davetine Tarkan, Hakan ve Serkan Bali kardeşler ev sahipliği yaptı. 26 Aralık’a kadar açık kalacak sergiyi balimüzayede.com adresinden de görebilirsiniz.

Golf klasiği

Avrupa Profesyonel Golf Federasyonu’nun takviminde yer alan “Beko Classic 2014” turnuvası, Antalya’daki Gloria Golf Club’da gerçekleşti.
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç’un ev sahipliği yaptığı, 2011’de The Open Championship’i kazanan Darren Clarke ile 1991 PGA Championship’i ve 1995’de de Open Championship’i kazanan John Daly’nin de katıldığı turnuvada 34 takım yarıştı.
Dereceye girenlere ödüllerini Mustafa V. Koç verdi. Koç, bu yıl 18’incisi düzenlenen Beko Classic turnuvasının artık bir dünya markası haline geldiğini söyledi.

X