"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

O eski halinden eser yok şimdi

Su, soda, meşrubat ve madencilik sektörlerinde faaliyet gösteren Karabacak Holding ve Sırma Grup’un ortaklarından Necmettin Karabacak ile Burak Karabacak, verdikleri kilolar ve kaslı vücutlarıyla görenleri şaşırtıyor.

Dört kez Türkiye şampiyonu, bir kez Avrupa üçüncüsü olan eski milli güreşçi Necmettin Karabacak, iş dünyasına geçtikten sonra hızla kilo almıştı. Gençlik yıllarından bu yana kilolu haliyle görmeye alıştığımız Karabacak, son dönemde iğne ipliğe döndü!

1 YILDA ERİDİ

Geçtiğimiz yıl Yeşilyurt Spor Kulübü’nde başkanlık görevine getirilen Necmettin Karabacak, geçirdiği mide operasyonu sonrası 1 yıl gibi kısa bir sürede verdiği kilolarla görenleri şaşırtıyor.

BAY VÜCUT
İşadamının kuzeni Burak Karabacak da kaslı vücudunun fotoğraflarını Instagram’da paylaşıyor. Eski kürek şampiyonu olan ve 9 yıl önce vücut geliştirme çalışmalarına başlayan Sırma Grup’un ortağı Burak Karabacak, “Böyle bir vücuda sahip olmak için çok çalıştım. Şimdi mutluyum” diyor.

İş dünyasında tüp mide trendi

Fazla kilolarından muzdarip patronlar, sporla zayıflayamayınca çareyi mide küçülttürmekte buldu. Koç Holding’in patronu Mustafa Koç, Uludağ Gazoz ve Soda’nın patronu Levent Kızıl ve Erdinç Acar’ın da aralarında olduğu birçok işadamı, son dönemde bıçak altına yatıp “tüp mide ameliyatı” geçirerek zayıfladı.


Bebek göründü

Geçtiğimiz yaz oyuncu Engin Altan Düzyatan’la evlenen ve 4,5 aylık hamile olan Neslişah Alkoçlar’ın göbeği belli olmaya başladı. Alkoçlar, Ramazan Bayramı’nda Alaçatı’daki Nea Garden Otel’de Düzyatan’ın abisine yaptığı bayram ziyaretinde görüntülendi. Belirginleşen göbeğiyle dikkat çeken Alkoçlar, erkek çocuk beklediklerini ve çok mutlu olduklarını söyledi.


Kaya gibi

Çiğdem Kayalı, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Mustafa Denizli’den Lal adında boyunca bir kızı olan Kayalı, kısa şortu, yanık teni ve düzgün fiziğiyle dikkat çekti. Görüntüsüyle gençlere taş çıkaran Kayalı, tüm bakışları üzerinde topladı.


Eğlencesiyle Çeşme’yi uçuruyor


90’lı yıllarda Çeşme’de beach club kültürünü başlatan Fly Inn, Aya Yorgi Koyu’ndan Altın Kum’a taşındı. Hakan Dalokay, Halis Oğuz ve Sebahattin Uçar’ın ortağı olduğu mekân, geçtiğimiz hafta sonu iki günlük Electronica Festival’e ev sahipliği yaptı. Birol Giray’ın organize ettiği, 5 bin müzikseveri buluşturan festival, dünyaca ünlü müzisyenleri ağırladı. Fly Inn bünyesinde hizmet veren, Lal Feray’ın sahibi olduğu Bej de hafta sonu iş, sanat ve spor dünyasından ünlü isimlere ev sahipliği yaptı. Eski futbolcu Okan Buruk ve modacı eşi Nihan Buruk’un da tercihi oldu. Buruk çiftine eski Milli Takımlar Teknik Direktörü Abdullah Avcı eşlik etti.


Turizmde transfer sezonu

Çırağan Palace Kempinski’de satış pazarlama müdürü olan Can Göktaş, şimdi de The Ritz-Carlton İstanbul’un genel müdürü oldu. Göktaş, 2001’de hizmete giren otelde bu göreve gelen ilk Türk. Yeşilçam’ın unutulmaz jönlerinden Ekrem Bora’nın kızı Yasemin Bora Uygurmen’in halkla ilişkiler direktörü olarak görev yaptığı The Ritz-Carlton İstanbul’a Çağlar Göncüler de Hyatt Regency Istanbul Ataköy’den yeni satış ve pazarlama direktörü göreviyle transfer oldu.

X