"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Nişantaşı’nda dairesi var

Mahkemeye başvurup eşi Malkoç Süalp’e karşı koruma isteyen Bade İşçil’in “Boşanmak istiyorum ama sığınacak yerim yok” açıklaması, kayınbiraderi Tarkan Süalp’i isyan ettirdi. Süalp, İşçil’in Nişantaşı’nda dairesi olduğunu öne sürdü.

Geçtiğimiz ay Malkoç Süalp’e boşanma davası açan Bade İşçil’in “Kocam çocuğumu emzirmeme izin vermiyor. 2 yaşına geldiğinde onu Londra’ya yatılı okula göndereceğini söylüyor” iddiaları uzun süre gündemden düşmemiş, Süalp’in barışma talebinin ardından ünlü oyuncu davasını geri çekmişti.
İşçil, geçtiğimiz günlerde yeniden mahkemeye başvurdu ve 9 aylık bebeğiyle can güvenlikleri olmadığını ileri sürerek Malkoç Süalp’e karşı koruma talep etti.
İstanbul Aile Mahkemesi, “Boşanmak istiyorum ama sığınacak yerim yok” diyen İşçil’in talebini hemen değerlendirmeye aldı. 2 ay süreyle koruma tedbiri uygulanmasına hükmetti, ayrıca İşçil için ‘barınma ve maddi yardım’ sağlanmasına karar verdi.
Mahkemeden çıkan karar, Malkoç Süalp’in ikiz kardeşi Tarkan Süalp’i isyan ettirdi.

GÖZÜ KARDEŞİMİN YENİ ALDIĞI EVDE
Tarkan Süalp, Bade İşçil’in Nişantaşı’nda lüks bir dairesi olduğunu öne sürdü: “Nişantaşı-Hüsrev Gerede Caddesi’ndeki Koç apartmanında Bade’nin kendi üstüne kayıtlı lüks dairesi var. Mobilyalı ve kimse oturmuyor şu anda. Madem sığınacak yeri yok, neden oraya gitmiyor? Kardeşim Savoy Konutları’da 2 milyon dolara ev almıştı, Bade’nin tek derdi o evi koparmak. Mesleğindeki gibi özel hayatında da artistlik yapıyor. Oyunlar oynuyor, yalanlar söylüyor. Onunki, tamamen kafa koparma operasyonu. Temizlikçisi bile yalanlarına dayanamadı, sonunda işi bıraktı.”

Temizlikçi işi bıraktı


Tarkan Süalp, çiftin evindeki temizlikçinin ‘Bade İşçil’in yalanlarına dayanamayarak’ işi bıraktığını öne sürdü. Süalp, sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafla, temizlikçinin İşçil’e şu mesajı gönderdiğini iddia etti: “Selam Bade Hanım, ben istifa ediyorum. Malkoç Bey’e de yapılanlar son derece haksızlık. Yukarıda Allah var. O evde yaşananlara ocaktan beri ben şahidim. Malkoç Bey’e çok haksızlık. Bunları asla hak etmiyor. Allah size akıl fikir versin. İnşallah bir gün aklınız yerine gelir anlarsınız. Beni de tehdit etmeye hakkınız yok. Anahtarı da teslim edeceğim.”


Zorunlu ayrılık

İşadamı Emir Sarıgül’ün esi Fatoş Sarıgül, çocuklarını bir aylık yaz kampı için Los Angeles’a götürdü. Emir Sarıgül ise işlerinin yoğunluğu nedeniyle İstanbul’da kaldı. Zorunlu ayrılık bayramda sona erecek, genç işadamı tatilde ailesinin yanına gidecek.


Aileye girdi

Hepsi grubundan Cemre Kemer, sevgilisi Emir Medina ve onun ailesiyle Bodrum’da tatil yapıyor. Gümüşlük açıklarına demirledikleri teknede kalan Kemer ve Medina ailesi, önceki akşam botla Melengeç Restoran’a geçerken görüntülendi. Kemer, sevgilisi ve onun babasına botu iskeleye bağlamalarında da yardımcı oldu.

Bodrum eğlencesi

Bodrum’daki Yalıkavak Highlight Hotel’in önünde bulunan X Beach Restoran’da cumartesi “Ara-Turka” partileri düzenleniyor. Önceki gün düzenlenen partiye ilgi yine büyük oldu. Katılımcılar, Cenk Çöteli’nin performansıyla keyifler saatler yaşadı.


Çeşme müziğe doyacak

Popüler tatil adresi Çeşme, ünlü isimlerin konserlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Konserler, 17 Temmuz’da Duman’la başlayacak. Grup, Çeşme Fun Beach’te sahneye çıkacak. Çeşme Amfi Tiyatro konserleri
ise 31 Temmuz’da Funda Arar’la start alacak.

X