"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Müzmin bekar baba oldu

Çapkınlıklarıyla adından söz ettiren işadamı Ali Karacan, 3,5 yıl flört ettiği Ukraynalı Iryna Zdoryk’ten ayrıldıktan sonra Number One TV’de iş verdiği manken Nazlı Tanrıkulu’yla yeni bir aşka yelken açmıştı.

Müzmin bekar Karacan’ın Londra’da beraber yaşadığı sevgilisinden bir oğlu oldu. Ünlü işadamı, bir hafta önce dünyaya gelen oğlunu bugün Türkiye’ye getiriyor. Mutluluktan ayakları yere basmayan Ali Karacan’ı tebrik ederim.

Milliyet’in eski sahibi Ercüment Karacan’ın oğlu Ali Karacan, “Bir hafta önce dünyaya gelen oğlumun ismine henüz karar veremedik. Ama göbek adını Ercüment koyduk” dedi.

Barbie Derin Bodrum’da
Mattel Grubu’nun efsane bebeği Barbie, beyazperdeye taşınıyor. 15 Ağustos’ta seyirciyle buluşacak müzikal film “Barbie ve Sihirli Dünyası”nı vizyondan önce tatilciler izleyecek. Bodrum’daki Oasis AVM’deki Cinemarine Sineması, filmi yarın ünlü aileler ve çocukları için gösterecek.

Duayenden lezzetli öneriler
Yeme-içme ve eğlence sektörünün duayenleri arasında yer alan, Eksen Group’un patronu Erol Kaynar, La Cucina Italiana Türkiye dergisi için dünyadaki favori mekânlarını kaleme aldı. Kaynar, yazısında Portofino, Capri, Simi, Barselona, Belçika’nın Zoute kasabası ve Maldivler’deki en beğendiği yeme-içme ve eğlence adreslerini tavsiye etti. İstanbul, İzmir ve Bodrum’da müdavimi olduğu adreslerden de bahseden Kaynar’ın “lezzet rehberi” niteliğindeki yazısını okumalısınız.

Portishead ilk kez Türkiye’de
Efsanevi İngiliz grup Portishead, Türkiye’deki ilk konserini bu akşam veriyor. Avis’in kuruluşunun 40’ıncı yılı kapsamında ana sponsoru olduğu konser, GNL’nin organizasyonuyla KüçükÇiftlik Park’ta, Midtown Fest sahnesinde gerçekleşecek. Gecenin diğer yıldızları İngiltere’den Savages ve Thought Forms ile Türkiye’den The Ringo Jets, The Away Days ve Telepotik grupları.

Barbie Derin Bodrum’da
Mattel Grubu’nun efsane bebeği Barbie, beyazperdeye taşınıyor. 15 Ağustos’ta seyirciyle buluşacak müzikal film “Barbie ve Sihirli Dünyası”nı vizyondan önce tatilciler izleyecek. Bodrum’daki Oasis AVM’deki Cinemarine Sineması, filmi yarın ünlü aileler
ve çocukları için gösterecek.

X