"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Mustafa Koç en sevdiği hobisiyle anıldı

55 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu ocak ayında hayata veda eden Mustafa V. Koç, Kemer Golf Country’de düzenlenen golf turnuvasıyla anıldı. Rahmi Koç, oğlu adına düzenlenen turnuvaya katılıp golf oynadı.

Mustafa Koç en sevdiği hobisiyle anıldı

İş hayatındaki başarıları kadar yaşadığı süre boyunca sporla iç içe bir yaşam süren Mustafa Koç, en sevdiği hobisiyle anıldı. Mustafa Koç’un adını yaşatmak için her yıl geleneksel hale getirmesi amaçlanan “Mustafa Koç Anısına Golf Turnuvası”nın ilki geçen hafta sonu Kemer Country Club’da yapıldı.

Mustafa Koç en sevdiği hobisiyle anıldı

Kemer Country Club Golf Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve Kaptanı Erdem Kıramer önderliğinde gerçekleşen turnuva, iş dünyasının patronlarını buluşturdu.

Mustafa Koç en sevdiği hobisiyle anıldı

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, üç gün süren “Mustafa Koç Anısına Golf Turnuvası”nın son gününde golf oynadı.

 

Festivale akın ettiler

Mustafa Koç en sevdiği hobisiyle anıldı

7-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Alaçatı Ot Festivali’ne hafta sonu ünlüler akın etti. İzmirli kadınların stantlarda ev yapımı ürünlerini sergilediği festivalde ziyaretçiler gün boyu bu stantları dolaştı. Ayrıca dağlarda ve kırlarda yürüyüşler düzenlendi. Birçok kişi doğada yabani otları tanıma ve toplama fırsatı buldu. Yemek atölyesinde gurmeler farklı lezzetleri anlattı. Cem Hakko, Filiz Taçbaş, Berna Laçin, Seda Bakan, Pınar Aylin, Cengiz Abazoğlu, Simay Bülbül ve Ayşe Tolga gibi ünlü isimler de gün boyu Alaçatı sokaklarında dolaşarak festivalin tadını çıkaran isimlerden oldu. 

 

Dostlarım beni yalnız bırakmadı

Mustafa Koç en sevdiği hobisiyle anıldı

Nişantaşı’ndaki Frankie adlı mekanda düzenlenen “Frankie İstanbul Timeless Moments” programının bu haftaki konuğu Emel Müftüoğlu oldu. Önceki gün şarkıcı, mekanda sevilen şarkılarını seslendirdi. Müftüoğlu’nu dinlemeye Nilgün Belgün, Hakan Altun ve Ayşegül Aldinç gibi ünlü isimler de gitti. Müftüoğlu, “Bütün dostlarım burada. Beni hiç yalnız bırakmadınız. Hepinize teşekkürler” dedi. 

 

Sertifika aldı

Mustafa Koç en sevdiği hobisiyle anıldı

Bodrum Isis Hotel & Spa; NASA, Boeing ve Avrupa Uzay Ajansı alanında teknolojisi yüksek markaların yer aldığı NQA tarafından BSEN ISO Müşteri Memnuniyeti, Çevre Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası aldı. 16 yıldır otelin genel müdürü olan Ahmet Melih Alemdar; disiplinli ekip çalışmasının başarıyı getirdiğini söyledi.    

X