"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

MONACO’YU ŞIKIDIM ŞIKIDIM OYNATTI

Fransız Riviera’sının gözdesi Monaco’nun Monte Carlo şehrinde, geçen hafta sonu Tarkan turizmi yaşandı.

Monaco Prensi II. Albert’in sahibi olduğu Monte Carlo La Société des Bains de Mer (SBM) şirketi tarafından bu yıl 40’ıncısı düzenlenen Monte Carlo Summer Festival’in 22 Ağustos’taki kapanış konserinde Tarkan sahneye çıktı.
Bugüne kadar Elton John, Rihanna, Kylie Minogue, Julio Iglesias ve Celine Dion gibi dünyaca ünlü isimleri ağırlayan 850 kişilik (Salles des Etoiles) Yıldızlar Salonu’ndaki konserine “Firuze”yle başlayan Tarkan, 1,5 saat boyunca “Şımarık”, “Acımayacak” ve “Sevdanın Son Vuruşu”nun da yer aldığı toplam 20 şarkıyla geceye damgasını vurdu. Neslihan-Yalçın Sabancı, Revna Demirören, Siren Ertan-Gökhan Çarmıklı, Dilek Hanif, Berrin-Olgun Zorlu, Sema Basa ve Berrin Okçu’nun da aralarında olduğu Türk iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri Tarkan’ı izlemek için Monte Carlo’ya akın ederken, Avrupalı, Rus, Azeri ve Ortadoğulu hayranları da şarkılara dans ederek eşlik etti.


Monaco’da Tarkan turizmi

220 Euro’dan satışa sunulan biletlerin günler öncesinden tükendiği konser için Monte Carlo’ya gelen Tarkan hayranları yüzünden Hotel de Paris, Hotel Hermitage ve Monte Carlo Bay Hotel’de yer bulmak zorlaştı. Şehrin popüler yeme, içme ve eğlence adreslerinden Jimmy’z ve Buddha Bar sık sık Türkçe müzikler çaldı. Monte Carlo La Societe des Bains de Mer (SBM) şirketinin Türkiye ve Ortadoğu Temsilcisi Hülya Biren, Monte Carlo Summer Festival kapsamındaki konserler arasında, Tarkan’ın izleyici ve konaklama rekoru kırdığını Tarkan’ı izlemeye söyledi.

X