"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Monaco’da top secret tanıtım

Geçen hafta sonu Avrupa’nın en önemli yardım etkinliği olan 67. Kızılhaç Balosu’nun düzenlendiği Monaco’daydım.

Monako Prensi II. Albert, Prenses Charlene ve Hannover Prensesi Caroline’in ev sahipliği yaptığı Kızıl Haç Balosu, dünya jet sosyetesini Monte Carlo’da buluştururken, patronların otomobili Rolls Royce da, ‘Port de Cap-d’ail’deki Villa Key Largo’da gizli bir tanıtım yaptı.

Tüm dünyadan dört ve dörtten fazla Rolls Royce sahibi olan ve sadece 30 kişinin katıldığı tanıtıma, Türkiye’den de Mehmet Karasu ve Cenk Ulukartal’ın katıldığını öğrendim. Rolls Royce’un Türkiye Distribitörü Royal Motor’un sahibi Artuğ Aysal ve kızı Hilal Aysal’ın eşlik ettiği ‘top secret’ partiye, Royal List’te yer alan herkes cep telefonlarını bırakarak girmiş. Rolls-Royce’un Mart 2016’da piyasaya çıkacak Davn adlı üstü açık modelini herkesten önce gören işadamları, aracı inceleme fırsatı bulmuş.

Bodrum tatili

Ayşe San, önceki gün Bodrum’da görüntülendi. Eşinden ayrıldıktan sonra Erkut Soyak’la yeni bir ilişkiye yelken açan San, sevgilisinin olmadığı tatilde çocuklarıyla vakit geçirdi. Bir ara denize giren çocuklarını görüntüleyen Ayşe San, gün boyunca güneşlendi.

Vapur sefası

Altıncı Cadde’nin ortaklarından Elif Dürüst, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Avrupa yakasından Anadolu yakasındaki evine geçen Dürüst, yoğun trafikten bunalıp Şehir Hatları Vapuru’na binerek sefa yaptı.

Mükemmellik Ödülü

İstanbul’un en popüler adresleri arasında olan Vogue, Trip Advisor kullanıcıları tarafından “Mükemmellik Sertifikası”na layık görüldü. BJK Plaza’nın çatı katında hizmet veren Vogue Restaurant & Bar, kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar sayesinde “Mükemmellik” sertifikasını aldı.

Canlı müzik keyfi

Bülent Ilgaz ve Enis Yuda’nın sahibi olduğu Bodrum Yalıkavak Palmarina’da hizmet veren The Agency Bistro & Lounge adlı restoranda her salı, çarşamba ve perşembe “The Shot” grubu, cuma Sibel Tüzün, hafta sonu Selen Servi, pazartesi ise Boygar sahneye çıkıyor.

Yeni şube Bodrum’da

Dolce Pastanelerinin sahibi Nilgün Ertuğ, üçüncü şubelerini Yalıkavak Dona Beach’in içinde açtı. Kuruçeşme ve Vaniköy’den sonra yeni adres olarak Bodrum’u tercih eden Ertuğ burada çok mutlu olduğunu söyledi.

X