"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

MODA TUTKUNLARI SOKAKTA…

Fashion’s Night Out’ önceki akşam Nişantaşı, İstinyePark ve Bağdat Caddesi’nde ‘Pop’ konseptiyle başladı.

Etkinliğin açılışı Nişantaşı’nda Vogue Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç tarafından yapıldı. Ünlü radyo programcısı Geveze’nin sunumuyla gerçekleştirilen açılışta Birleşmiş Markalar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Füsun Kuran, Vogue Dergisi Yayın Koordinatörü Özge Sarıkadılar, P&G Türkiye Pazarı Direktörü Oya Canbaş, tasarımcı Dilek Hanif ve model Özge Ulusoy da yer aldı.

İstinyePark’ta gerçekleştirilen organizasyonda birbirinden ünlü markalar Vogue Fashion’s Night Out kapsamında müşterilerine geceye özel indirimli alışveriş sağladı. Beymen İstinyePark mağazasında Didem Soydan’ın ev sahipliğinde “New Generation” konseptli bir parti gerçekleştirdi. Markalar Sokağı’nda ünlü Fransız şarkıcı Dale ve DJ Mabbaş eşliğinde ‘pop parti’ yapıldı.


1 LIRAYLA DEĞIŞIR DÜNYA

Marmara Forum ve Koruncuk Vakfı “1 Lirayla Değişir Dünya” projesine imza attı. Korunma ihtiyacında olan çocukların topluma kazandırılması için geliştirilen projenin tanıtımı için Marmara Forum’da bir basın toplantısı düzenlendi. Eda Kosif, Sitare Akdilek, Ayşe Kucuroğlu, Zuhal Pirinçcioğlu ve Reyhan İpekel gibi ünlü isimler de toplantıya katılarak projeye destek verdi.


Çağdaş sanat

İstanbul Maçka’daki RB Living adlı galeride, Türk ve yabancı sanatçıların koleksiyonları sergilenmeye devam ediyor. Galeri, şimdi de çağdaş sanatın genç isimlerinden Kerim Yetkin’in kişisel sergisine ev sahipliği yapıyor. Serginin önceki gün yapılan açılışına sanatseverler büyük ilgi gösterdi.

X