"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Moda senin için

Dünyaca ünlü moda markası Fashion 4 You, 2016 Sonbahar-Kış koleksiyonunu tanıttı. Number 1 Medya ana sponsorluğunda “Moda Senin İçin” adlı bir yardım kampanyasının da düzenlendiği gecede, ünlü şarkıcı Inna, Mustafa Ceceli ve Hande Yener şarkılarını kimsesiz çocuklar için söyledi.

Dünyaca ünlü moda markası Fashion 4 You’nun 10–14 yaş arasında anne ve babası olmayan kimsesiz çocuklar yararına Swissotel’de düzenlediği “Moda Senin İçin” adlı kampanya iş, sanat, moda ve spor dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu.

FashionTV Türkiye’nin sahibi Enis Onat’ın ev sahipliği yaptığı etkinlik, dünyaca ünlü Romanyalı şarkıcı Inna’nın konseriyle başladı. Avrupa müzik listelerinde hit olmuş şarkıları eşliğinde müzik ve dans ziyafeti çeken Inna’dan sonra sahneye çıkan Mustafa Ceceli, kimsesiz çocuklar için yazdığı şarkıyı seslendirdi.

Moda senin için

Ali Karacan’ın sahibi olduğu Number 1 Medya’nın ana sponsorluğunda gerçekleşen “Moda Senin İçin” adlı kampanya kapsamında iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri kurucuları arasında Cemile Garan’ın da olduğu Kasımpaşa Çocuk Yuvası Derneği’ne bağışlar yaptı.
Kasımpaşa Çocuk Yuvası Derneği Başkanı Oya Kayacık, kimsesiz çocuklara olan katkılarından dolayı Fashion 4 You’nun Türkiye Genel Müdürü Ünal Günç, Kavaklıdere Şarapları ve Sanset Gıda’ya teşekkür ederken, Avrupa Göz Hastanesi’nin sahibi Ramazan Burak Telli ücretsiz muayene ve tedavi, Bodrum’daki Clup Flipper Vita Nova Evleri’nin sahibi Ahmet Bayer ise tatil hediye etti.

Moda senin için

Kimsesiz çocuklar için hiçbir ücret almadan sahneye çıkan Hande Yener’in şarkıları ve dansları ile renklenen gece, Number 1’ın DJ’lerinin performans sergilediği After Party ile sona erdi.

X