"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Moda konuşur

Arzu Sabancı, Fatoş Sarıgül, Gül Gölge Saygı ve Yasemin Ergene; Etel Baler’in “FashionTalks” adlı Apple uygulaması için poz verdi.

Etel Baler, moda ve stil fotoğraflarının paylaşıldığı “FashionTalks” (Moda Konuşur) adlı Apple aplikasyonunu 10 Karaköy A Morgans Original’da tanıttı. İş ve sanat dünyasının ünlü isimleri, tek “tık”la kıyafet ve aksesuvarların markalarını gösteren uygulama için poz verdi. Etel Baler ve kardeşi Merih Herman’ın “FashionTalks”la ilgili bilgiler verdiği tanıtıma moda editörleri, blogger’lar ve trendsetter’ların yanı sıra Ayşe Kucuroğlu, Siren Ertan, Reyhan Göksu, Berrin Zorlu, Elif ve Gülseren Eren gibi iş ve sanat dünyasının moda tutkunu isimleri de katıldı.

FashionTalks kullanıcıları, çektikleri fotoğraflarla stillerini ve hazırladıkları kombinleri dünyanın dört bir yanındaki moda tutkunlarıyla paylaşabilecek.

Şimdi reklamlar

İstanbul gecelerinin patronlarından Celal Çapa’nın kızı Ceylan Çapa, markaların aranan ismi oldu. Daha önce Kerastase markasının Cristalliste serisi için hazırlanan reklamlarda rol alan Çapa, bu kez de Lenovo’nun akıllı telefonu Vibe’ı tanıttı.

Önceki akşam Ortaköy’deki Anjelique’de gerçekleşen tanıtımda Ceylan Çapa’ya annesi Şebnem Çapa, teyzesi Çiğdem Kayalı ve kuzeni Lal Denizli de eşlik etti.


Şampiyon barmen İstanbul’da


2013 yılında düzenlenen “Diageo Reserve World Class” yarışmasında hem Avrupa hem de dünya şampiyonu olan barmen David Rios, bu hafta İstanbul gecelerinde turneye çıkıyor. “World Class Experience” adlı etkinlik kapsamında bu akşam Colonie’de hünerlerini sergileyecek olan şampiyon barmen, cuma akşamı Zuma’da, 17 Ocak Cumartesi akşamı da Morini’de olacak.

Bir şey söyle

Çağdaş sanatın önemli temsilcilerinden Balkan Naci İslimyeli’nin “Bir Şey Söyle” adlı sergisi, sanatseverlerle buluştu. İnci Aksoy’un ev sahipliğinde EKAV Art Gallery’de beğeniye sunulan serginin açılışına iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Aşk şarkılarıyla 20. yıl kutlaması

İşadamı Selman Kızılaslan ve eşi Müge Kızılaslan, 20’nci evlilik yıldönümlerini ortağı oldukları Levent’teki Agency Wine Bar’da kutladı. İş ve sanat dünyasının ünlü isimlerini bir araya getiren kutlamaya eşi Beren Saat’le katılan Kenan Doğulu, sahneye çıkarak Kızılaslan çifti için şarkılar söyledi.

X