"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Maketten ev baktılar Tarkan’la göbek attılar

Dubai merkezli gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar, Çamlıca’da geliştirdiği “Emaar Square” projesini Beşiktaş Four Seasons Hotel’de tanıttı.

Dubai merkezli gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar, Çamlıca’da geliştirdiği “Emaar Square” projesini Beşiktaş Four Seasons Hotel’de tanıttı. Projenin içinde yer alacak The Address Residence İstanbul’un maketini inceleyen iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri, gecede Tarkan’ın şarkılarıyla göbek atıp eğlendi.

Tanıtım davetine dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa ile Guinness rekorunun sahibi olan Emaar’ın bölge CEO’su Ozan Balaban ev sahipliği yaptı. Sunuculuğunu Burcu Esmersoy’un üstlendiği gecede projenin tüm detayları, “watchout” sistemiyle dev ekranlara yansıtıldı.
Daireleri mobilyalı ve Marmara Denizi, Adalar, Boğaz manzaralı olan, 46 katlı The Address Residence İstanbul, davetlilerin beğenisini kazandı.
Gece, Tarkan konseriyle renklendi. Sözleri Aysel Gürel’e ait “Firuze” şarkısıyla sahneye çıkan Tarkan, “Hepsi Senin mi”, “Şımarık”, “Kuzu Kuzu”, “Adımı Kalbine Yaz” gibi hitleriyle iş ve sanat dünyasının ünlü isimlerine göbek attırdı.
Tarkan, gecede ayrıca Orhan Gencebay’dan “Hatasız Kul Olmaz”, Kayahan’dan “Yemin Ettim” ve Aşık Veysel’den “Uzun İnce Bir Yoldayım”ı da okudu.

Müzeyyen Senar’ı unutmadı

Repertuvarında “Duydum ki Unutmuşsun”, “Kadehinde Zehir Olsa” gibi sanat müziği eserlerine de yer veren Tarkan, ayrıca “Benzemez Kimse Sana”yı söyleyerek 8 Şubat’ta vefat eden Müzeyyen Senar’ı andı.

Galeries LaFayette de bu projede

Galeries LaFayette adında bir AVM’nin de yer alacağı Emaar Square projesinde 183 odalı beş yıldızlı The Address Hotel’in yanı sıra süit daireler, restoranlar, SPA, havuzlar ve sağlık kulübü de yer alacak.

Ustalardan başyapıtlar

Türkiye’nin önde gelen müzayede evlerinden Antik A.Ş., 7 Mart’ta gerçekleşecek müzayedesinde açık artırmaya sunacağı eserleri Maçka’daki Antik Palace’da tanıttı. Sanatseverler, çağdaş Türk resminin en değerli sanatçılarından Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun müzayede açılış fiyatı 800 bin TL olan “İstanbul Destanı” adlı başyapıtının da aralarında olduğu eserleri yakından inceledi.
Olgaç Artam’ın yöneteceği müzayedede
Mübin Orhon, Fahrelnisa Zeid, Erol Akyavaş ve Burhan Doğançay’ın başyapıt niteliğindeki eserleri de yer alıyor.

Özcan’dan öğrencilere özel gala

Başarılı üniversite öğrencilerine destek olmak amacıyla yardım projeleri düzenleyen Başarım Sensin Derneği, şimdi de Özcan Deniz’le ortak bir etkinliğe imza attı. Deniz, yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği “Sevimli Tehlikeli”yi üniversite öğrencileriyle birlikte izledi. Nişantaşı’ndaki City’s AVM’deki gösterim sonrası, Şükrü Özyıldız ve Ayça Ayşin Turan’ın katıldığı bir de panel düzenlendi.

X