"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Kontes 2. kez Anne oldu

Ünlü kalem markası Faber Castell’in sahibi Kont Charles Alexander von Faber Castell ile evlenerek ‘kontes’ unvanı alan Melisa Eliyeşil, ikinci kez anne oldu.

 2012 yılında Faber Castell ailesine ait, Almanya-Stein’daki 172 yıllık Neu Scholss’da Kont Charles Alexander von Faber Castell ile evlenen Melisa Eliyeşil,
14 Nisan 2016’da oğlu Leonhard Alexander’ı dünyaya getirmişti.
2 ay önce oğullarının birinci yaşını kutlayan çift, önceki gün ikinci kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Münih’te doğum yapan Melisa Eliyeşil, Carla Victoria adını koyduğu kızıyla fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı.

Kontes 2. kez Anne oldu

Sahibinden mobilyalı daire

Elif Dürüst’ün ortağı olduğu Altıncı Cadde, emlak sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Space Gayrimenkul ile “Open House” adlı ortak bir projeye imza attı. Tarz sahibi evler yaratan Altıncı Cadde, bu işbirliği kapsamında Arnavutköy’deki Orhan Bey Apartmanı’nda bulunan ve satılığa çıkarılan bir dairenin dekorasyonunu yaptı.

Proje için önceki gün bir etkinlik düzenlendi. Space Gayrimenkul’un kurucuları Şeli Elvaşvili ve Filiz Çakmur’un ev sahipliği yaptığı etkinlik, iş ve sanat dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu. Elif Dürüst, meraklıların daireyi 11 Haziran’a kadar görebileceklerini söyledi.

 Kontes 2. kez Anne oldu

X