"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Karada yürüdü havuza indi

“Denizde Yürüyen” anlamına gelen Fiart33 SeaWalker adlı tekne, vinçle Love You Otel’in 20 metrelik havuzuna taşındı.

Süzer Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Baran Süzer, Riva, Overmarine-Mangusta ve CRN gibi lüks motoryat ve teknelerinin Türkiye’deki temsilcisi Ultramar’ın sahibi Nihan Ertürk’le ortak oldu. Ortaklar, yaz boyunca Çeşme Aya Yorgi Koyu’nda demirli olan Fiart33 SeaWalker tekneyi, geçtiğimiz hafta sonu Love You Otel’in havuzuna indirdi. “Denizde Yürüyen” anlamına gelen Fiart33 SeaWalker, Evren Teker’in sahibi olduğu Love You Otel’in 20 metrelik havuzuna vinçle taşındı. SeaWalker’ın tanıtımı için geçtiğimiz hafta sonu bir davet verildi. Nihan Ertürk ile Fiart’ın İtalya’daki tersanesinin sahibi Anna Laura Di Luggo ile ev sahipliği yaptığı davete ünlü isimler katıldı. Ünlüler, denizci kıyafetli kızlarla hatıra fotoğrafı çektirip Fiart33 SeaWalker hakkında bilgi aldı. SeaWalker’ın açık artırmayla satıldığı davet, havuz partisiyle devam eti.


RÜYADA KAMP

Rihanna, Kylie Minogue, Kevin Costner, Jennifer Lopez gibi dünyaca ünlü yıldızların da tercih ettiği Bee Goddess markasının sahibi Ece Şirin, nişanlısı Cemil Dinçmen’le Bodrum’da hem iş hem tatil yapıyor. Yalıkavak Palmarina’da mağaza açan Şirin, Türkbükü’ndeki Aman Rüya Resort’te yeni koleksiyonu üzerinde çalışıyor. Şirin, yeni mücevherlerini önümüzdeki günlerde tanıtacak.

Meslektaş dayanışması

Aranjörlüğün yanı sıra DJ’lik de yapan Ozan Doğulu, geçtiğimiz hafta sonu Türkbükü Kuum Otel’deydi. Doğulu, otelde düzenlenen plaj partisinde DJ Suat Ateşdağlı’nın müzikleri eşliğinde eğlendi. Eşi Ece Doğulu’nun da eşlik ettiği müzisyen, keyifli saatler geçirdi.

X