"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

İyi Kalpler Dükkanı

İş ve sanat dünyasının ünlü isimleri İyi Kalpler Dükkanı’nda buluştu. Ünlü isimler, çok özel gece elbiselerini Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına bağışladı.

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) İyi Kalpler Dükkanı’nın yeniden hayata geçmesiyle, iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri çok özel gece elbiselerini bağışladı. Cuma günü saat 15.00’te Beymen İstinyePark’ta gerçekleşecek İyi Kalpler Dükkanı adlı etkinlik kapsamında Arzu Sabancı, Derin Mermerci, Feryal Gülman, Gülben Ergen, Ayşe Kucuroğlu, Edvina Sponza, Neslişah Alkoçlar, Ezgi İçel, Lian Kebudi ve Serra Türker’in elbiseleri sergilenecek. Türkiye’nin ilk moda editörü Fatoş Yalın Arkun ile de moda sohbeti yapılacak.

Özgecan anısına Aşk Töre(n)leri

Fotoğraf sanatçısı Bennu Gerede’nin 12’nci İstanbul Bienali kapsamında sergilenen ve satışa çıkarılmayan ‘Aşk Töre(n)leri’ isimli fotoğraf sergisi, Özgecan Aslan’ın anısına İstanbul ve Alaçatı ile birlikte eş zamanlı olarak İzmir’de açıldı. FD Architecture Interior Design’ın sahibi Funda Arcas’ın açtığı RUE 1387 mağazasında gerçekleşen serginin geliri Türkiye’de kadın haklarını koruyan sivil toplum kuruluşları ve derneklerine bağışlanacak.

Dalyan Club’a transfer oldu

Lütfü Bengü, Fenerbahçe’deki Dalyan Club’ın yeni işletmecisi oldu. Dalyan Kulüp, lezzetli yemekleri ve eğlencesiyle olduğu kadar tenis kortları ve yüzme havuzu ile spor tutkunlarının da adresi.

Başarı ödülü

Jolly Tur Onursal Başkanı Sinan Vardar, Almanya Düsseldorf’ta ilk kez düzenlenen “Avrupa Başarı Ödülleri” gecesinde “Yılın En Başarılı Turizm Markası” ve “Yılın En Başarılı Sosyal Sorumluluk Projeleri” kategorilerinde iki ödül aldı. Vardar, Jolly Tur’un turizm sektöründe başarı öyküsü yazdığını söyledi.

X