"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

İş dünyasını buluşturan kutlama

Türkiye’nin turizm tanıtımı alanında hizmet üreten Dream Design Factory’nin (dDf) ortağı Prof. Dr. Esra Ekmekçi, yeni yaşını önceki akşam Şişhane’de bulunan Saigon adlı restoranda kutladı.

Türkiye’nin turizm tanıtımı alanında hizmet üreten Dream Design Factory’nin (dDf) ortağı Prof. Dr. Esra Ekmekçi, yeni yaşını önceki akşam Şişhane’de bulunan Saigon adlı restoranda kutladı. Partiye Ekmekçi’nin yakın dostlarından oluşan kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Davetliler arasında Bülent-Oya Eczacıbaşı, Güler Sabancı, Sedat-Yasemin Aloğlu, Mustafa Taviloğlu, Erol-Rana Erkan Tabanca ve Zeynep Çarmıklı da vardı.

İş dünyasını buluşturan kutlama

Devamı gelecek

Suat Ateşdağlı, geçtiğimiz akşam ilk kez Kırklareli’de sahne aldı. The Bodrum Club’ta üniversite öğrencileriyle buluşan, çaldığı şarkılarla hem coşan hem de coşturan ünlü DJ, “Burası tam bir öğrenci şehri. Buluşmamız biraz geç oldu ama mutlaka tekrar geleceğim” dedi.

İş dünyasını buluşturan kutlama

Rahat çift

Bennu Gerede’nin eski eşi Cem Büyükhanlı, önceki gece arkadaş grubu ve sevgilisiyle Karaköy Mitte’deydi. Mekan çıkışı basından kaçma gereği duymayan Büyükhanlı, flaşların patlamasına aldırmadan kız arkadaşıyla beraber bir taksiye binip oradan uzaklaştı. 

Önce onlar gördü

İş dünyasını buluşturan kutlama

Koleksiyon markası, 2016 Ev Serisi’ni Türkiye lansmanından önce özel bir davetle iş, cemiyet ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinin beğenisine sundu. Koleksiyon Tarabya Kampüsü’nde düzenlenen, DJ Murat Tokuz’un performansıyla renk kattığı davette, konukları Koleksiyon Yönetim Kurulu Başkanı Doruk Malhan karşıladı. Malhan, konuşmasında yeni serideki farklı yaklaşımlardan bahsetti.

Seçimler Ayşe’den

İş dünyasını buluşturan kutlama

Ayşe Boyner, önceki gün İstinyePark’taki Boyner mağazasında düzenlenen Boyner Fresh etkinliğinde evsahibi olarak konukların karşısına çıktı. Oben Budak’ın DJ setinin başına geçtiği “sokak modası” konseptli partiye, cemiyet, iş ve sanat hayatından birçok ünlü katıldı. Ayşe Boyner’in dünyaca ünlü markalardan seçtiği trend parçalardan oluşan koleksiyonun tanıtıldığı partide eğlence geç saatlere kadar sürdü.  

X