"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

İkoncan

Sıra dışı kıyafetleri nedeniyle “İkoncan” lakabı takılan Eda Taşpınar, avukat sevgilisi Can Verdi’yle ayrıldıklarını açıkladı. Aşktan geriye, Taşpınar’ın Verdi’nin giyim tarzında bıraktığı izler kaldı.

7 yıl aşk yaşadığı işadamı Nurettin Hasman’a etek giydiren, sörf şampiyonu Bora Kozanoğlu’yla moda dergilerine poz veren Eda Taşpınar, son sevgilisi avukat Can Verdi’nin giyim tarzına da el attı. Google’a göre “vergi rekortmeni” olan Verdi, Taşpınar’la yaşadığı ilişkiyle birlikte salaş tarza veda edip bir moda ikonuna dönüştü.
Yeni tarzıyla moda dergilerinden fırlamış gibi görünen Can Verdi, geçtiğimiz gün İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo’nun da tercih ettiği şalvar pantolonu ve ilginç beresiyle objektife yansıdı. Verdi’nin kıyafeti, Amerikalı tasarımcı Alexander Wang imzalıydı. Eda Taşpınar da daha önce Alexander Wang’in H&M için tasarladığı kıyafetlerin tanıtımını yapmıştı.

Hayırlı işler

Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği (Er-Do-Der), Mardin’den sonra Karadeniz Bölgesi’nde açılacak olan yenidoğan ünitesi için bağış toplamak amacıyla bir yardım etkinliği düzenledi.
Er-Do-Der Başkanı Canan Göztepe’nin ev sahipliğinde, Grand Tarabya Oteli’nde gerçekleşen yardım gecesine iş ve sanat dünyasının hayırsever isimleri katıldı.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız’ın üstlendiği etkinlikte Uğur Batur’un yönettiği bir de müzayede düzenlendi.
Etkinliğe katkıda bulunanlara plaket verilmesiyle devam eden gece, ücret almadan sahneye çıkan Bülent Ersoy’un seslendirdiği şarkılarla renklendi.

Fransız kalmadılar


Modacı Vural Gökçaylı ve eşi Meral Gökçaylı, Nişantaşı’ndaki La Petite Maison’da “yeni yıla merhaba” yemeği verdi. Fransız misyon ve kordiplomatları ile iş dünyasının patronlarını buluşturan yemeğe Fransa’nın Türkiye Büyükelçisi Laurent Bili’nin yanı sıra Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi M. Koç, eski Galatasaray Başkanı Selahattin Beyazıt ve Moët Hennessy Türkiye Müdürü Ogün Saka katıldı. Davette Fransız mutfağından lezzetler ikram edildi.

X