"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

İftarda çocuklarla buluştular

20 yıldır okuma istekli çocukları eğitim hayatlarında destekleyen TOÇEV, Fenerbahçeli futbolcu Mehmet Topal’ın da katkılarıyla iftar daveti verdi.

Rumelihisarı’ndaki bir mekânda gerçekleşen iftar daveti, iş, sanat ve futbol dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi. Adıyaman, Mardin, Ankara ve İstanbul’dan gelen çocukların aileleriyle katıldığı iftarın davetlileri arasında Ali Koç, Erkan Petekkaya, Emre Kızılırmak, Sema Öztürk, Fatma Toptaş, Melis Babadağ, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Güzel, Saruhan Hünel, Elif Ece Uzun da vardı. Çocuklar, hayranı oldukları futbolcu ve oyuncularla sohbet edip bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

İftarda, Adıyaman’dan gelen ilköğretim öğrencisi Esra’ya da doğum günü sürprizi yapıldı. Getirilen pasta karşısında çok şaşıran Esra, alkışlar eşliğinde pastasını kesti. Ali Koç, “Doğum günün olduğunu önceden bilseydim sana güzel bir hediye alırdım, ancak benim için çok kıymetli olan bu rozeti doğum günün anısına sana vermek istiyorum” diyerek Atatürk’lü Fenerbahçe rozetini Esra’ya taktı. Oyuncu Fatma Toptaş da kolundan çıkardığı bilekliği küçük kıza hediye etti.

Muhtar Alaçatı'da

Coca Cola CEO’su Muhtar Kent, her yaz olduğu gibi bu yaz da tatilini Çeşme’de geçiriyor. Yurtdışından gelen misafirleriyle de yakından ilgilenen işadamı, önceki gün dostlarına Alaçatı sokaklarını gezdirirken objektife takıldı.

İskelede balık keyfi

Beş yıldır Bodrum-Türkbükü’nde hizmet veren Onikon Otel&Beach, yeni sezonda Atlas Balık’la el sıkıştı. İlgi Gövsa’nın işlettiği otelin iskelesinde hizmet vermeye başlayan balık restoranı, etkileyici bir manzara eşliğinde birbirinden leziz yemekler sunuyor.

X