"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

İçkiler patronlardan

İstanbul’un popüler yeme-içme ve eğlence adreslerinin patronları, çalışanları için barmenlik yaptı.

Bünyelerinde Sortie, Salomanje, Cento Per Cento, Limoncello, Kalamata, Fauchon Paris gibi İstanbul’un en popüler yeme içme ve eğlence adreslerini barındıran Eksen Group’un patronları Erol ve Varol Kaynar kardeşler barmen oldu. Yılbaşını çalışarak geçiren, personelleri eğlensin diye 1 Ocak’ta Sortie’de “Eksen Party” düzenleyen Kaynar kardeşler ve Eksen Group CEO’su Alp Franko, bara geçip servis yaptı. Yapılan çekilişle de çalışanlara Plazma TV, bulaşık makinesi ve Kıbrıs tatili hediye edildi.


Şehri-i Osmanlı Nişantaşı’nda

Eskişehirli işadamı Ömer Abacı, Nişantaşı’nda sahibi olduğu Alo Döviz Bürosu’nun üst katında sanat galerisi açtı. Şehri-i Osmanlı isimli ilk sergiyle hizmete giren Abacı Sanat Galerisi’nin açılışına sanatseverler ilgi gösterdi. Aslıhan-Ömer Abacı ev sahipliğinde gerçekleşen açılışta Gürcü ressam Merab Calagonia’nın oryantalist döneme ait Osmanlı Şehir yaşamını tasvirleyen eserleri ilgi gördü.

Koruncuklar

Tanyer İnşaat’ın İzmir Narlıdere’deki Asma Bahçeleri adlı projesi sanat günlerine ev sahipliği yaptı. Asma Bahçeleri’nde üç gün boyunca ressamların eserleri sergilendi. Sergiden elde edilen gelir, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na bırakıldı. Berrin Yoleri katkılarından dolayı Nihat Tanyer’e plaket verdi.

Bulgaristan’da kayak

Birbirlerini tanıma aşamasındayken ilişkilerini gizleyen ve birlikte görüntü vermeyen Ceylan Çapa ve Altuğ Leblebici geçen hafta sonu Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi. İkili, yılbaşı tatili için Bulgaristan’ın ünlü kayak merkezi Bansko’ya gittiklerini söyledi.

X