"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

HELLO New Year

Hello! dergisinin geleneksel hale getirdiği “Yeni Yıla Merhaba” kutlaması, önceki gün şehrin en popüler yaşam merkezlerinden Akaretler’deki Sıraevler’de gerçekleşti.

Samsung Galaxy Note Edge ana sponsorluğunda, Bilgili Holding işbirliğinde düzenlenen HELLO! Akaretler Street Party, İstanbullulara yeni yıl öncesinde unutulmaz bir gece yaşattı.
Yeni yıl bandosuyla başlayan kutlama, Power FM DJ Team’in müzikleri ve Yol Project’in şarkılarıyla renklendi.
Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Serdar Bilgili ve Mehmet Y. Yılmaz’ın ev sahipliği yaptığı etkinlik, iş, sanat ve moda dünyasının ünlülerini buluşturdu.
W Hotel WOW Extreme Suit’te devam eden kutlamalar, DJ Tolga Saka ve DJ Funky C’nin performanslarıyla geç saatlere kadar sürdü.

Prenses ile İstanbul hatırası

Atıl Kutoğlu, Karaköy’deki Büyük Balıklı Han’ın bulunduğu tarihi binada hizmete giren ‘10 Karaköy, A Morgans Original’de “yeni yıla merhaba” daveti verdi. Onur konuğu olan Avusturya Prensesi Camilla von Habsburg, davette Kutoğlu’nun tasarımlarıyla poz verdi. Kutoğlu’nun 10 Karaköy, A Morgans Original’in yılbaşı ağacını Viyana Opera Balosu’ndan esinlenerek süslediği kutlamada Hollandalı şef Rudolf’un hazırladığı lezzetler ikram edildi.

Avusturya Prensesi Camilla von Habsburg, dünyaca ünlü modacımız Atıl Kutoğlu’nun davetlisi olarak İstanbul’a geldi. Kutoğlu için gönüllü modellik yapan Prenses, iş ve sanat dünyasından ünlü isimlerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

Aşk şiir gibi bitti

Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz, iki yıldır flört ettiği ve ailesiyle de tanıştırdığı sunucu Neşe Sapmaz’dan ayrıldı. Sapmaz, ayrılığın ardından duygularını Instagram’da paylaştığı Ataol Behramoğlu’nun şu şiiriyle dile getirdi: “Hayatın hızıyla yaşadık o aşkı. Her şey bir anda başladı, yaşandı ve bitti. Yan yana gidip de bir süre aynı yönlerde uzaklaşan iki tren gibi.”

Evlilik yaramış

Maria-Necmettin Eliyeşil çiftinin kızları Melisa Eliyeşil, dünyaca ünlü kalem markası Faber Castell’in veliahdı Charles Von Faber Castell’le evlenmişti. Noel kutlaması için İstanbul’a gelen çift, Nişantaşı’nda görüntülendi. Charles Von Faber Castell’in kilo aldığı gözlendi.

X