"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Hayırlı işler

İşkadınlarıyla sanat ve spor dünyasından ünlü isimlerin de aralarında olduğu ‘yardım melekleri’, önceki gün çocuklar için hayırlı işlere imza attı. Bağış toplanan etkinliklerde Işıl Reçber ve Elif Gönlüm’ün de aralarında olduğu isimler, görmeyen çocuklar için sahneye çıkıp şarkı söyledi.

Hayırlı işler

İstanbul Valisi Vasip Şahin’in eşi Şeyma Şahin ve İstanbul Emniyet Müdürü’nün eşi Müberra Çalışkan, bağış ve katkı yapanlara plaket verdi.

Hayırlı işler

Görmeyen çocuklara ışık oldular

Görme engelli çocukların kendine güvenen, çevresiyle uyumlu ve bağımsız bireyler olarak yetişmesi amacıyla kurulan “Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği”, çocuklar yararına Raffles İstanbul Otel’de yardım gecesi düzenledi. Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği Başkanı Hale Bacakoğlu ve yardımcısı Neşe Gönül’ün ev sahipliği yaptığı gece, iş, sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu. Sunuculuğunu Gizem Özdilli’nin yaptığı gecede aralarında Işıl Reçber ve Elif Gönlüm’ün de olduğu yardım melekleri sahneye çıkıp Parıltı Çocuk Korosu’yla birlikte görme engelli çocuklar yararına şarkı söyledi.
Sıla’nın şarkılarıyla renk kattığı gecede “Engellerle Yüzleşme” isimli sergide yer alan fotoğraflar, ‘Engel Yok! Engel Siz-siniz’ adıyla satışa sunulurken, elde edilen tüm gelir Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği’ne aktarıldı.

Hayırlı işler

Hayat paylaşınca güzel

Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği, fiziksel ve zihinsel engelli çocuklara eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla Bağcılar’da temeli atılan ‘Haypader Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ için ABank ve Kolan hastaneleriyle işbirliği yaptı.
Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği’nin kurucuları olan Monik İpekel, Fatoş Altınbaş Sarıgül, Demet Sabancı Çetindoğan, Revna Demirören, Ayşegül Toplusoy, Sitare Akdilek ve Prof. Selahattin Kuru’nun ev sahipliğinde Raffles İstanbul Otel’de gerçekleşen etkinlik, hayırseverleri buluşturdu.
Polar Moda’nın defilesiyle renklenen etkinlikte, iş ve sanat dünyasının ünü isimleri maliyetleri 80, 40 ve 20 bin lira arasında değişen merkezin oda ve dersliklerinin 35 tanesinin inşaatını üstlenirken 1 milyon Liralık gelir elde edildi.

 Hayırlı işler

Arzu Sabancı model oldu

Arzu Sabancı, Türkiye distribütörü olduğu dünyaca ünlü kadın giyim markası Pinko için tasarım yapmış ve 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu geçen hafta Roma’da tanıtmıştı. Pinko için ilk olarak geçen yıl bir koleksiyon hazırlayan Arzu Sabancı, kendi adını taşıyan Pinko by Arzu Sabancı etiketli koleksiyon için modellik yaptı. Sabancı, Pinko’nun Nişantaşı’ndaki mağazasında gerçekleşen tanıtımda gözlük ve elbiseleri tanıttı.

 Hayırlı işler

Huqqa 3 yaşında

Nisan 2013’te kapılarını açan Kuruçeşme’deki Huqqa, üçüncü yılını kutladı. Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer, Huqqa Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Uras ve eşi Simay Uras, çalışanlarıyla pasta kesti.

 

 

 

X