"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Evliliğimizi kurtaramadık

Geçtiğimiz yaz sık sık Gökhan Çarmıklı’yla boşanacakları haberleriyle gündeme gelen Siren Ertan, iddiaları “Bizimki karı-koca kavgası, ayrıldığımız falan yok!” diyerek yalanlamıştı. Önceki gün boşanma protokolüne imza atan Ertan, “Evliliğimizi kurtaramadık” dedi.

2006 yılının Sevgililer Günü’nde Hollanda’nın Rotterdam şehrindeki Türk Konsolosluğu’nda nikâh masasına oturan Gökhan Çarmıklı ile Siren Ertan, ilk kez geçtiğimiz yaz boşanacakları haberleriyle gündeme geldi. Mutlu evlilikleriyle örnek gösterilen çiftten Siren Ertan, o dönem çıkan haberler üzerine beni arayarak iddiaları kesin bir dille yalanladı, “Ayrılık yok, bizimki karı-koca kavgası. Biz her zaman tartışır, didişiriz. Bunu tüm yakınlarımız bilir.
Ama birbirimizi çok sevdiğimizden ve ayrılmayı hiç düşünmediğimizden yaşananlar gelir geçer. Yine öyle bir dönemdeyiz” dedi. Ancak Ertan’ın önceki gün boşanma protokolüne imza attığı ortaya çıktı.

BOŞANMA VAR AYRILIK YOK

Daha önce “Boşanma haberlerinin ne yazık ki bize hiçbir faydası olmuyor, çok üzgünüz” diyen Siren Ertan ile önceki gün yeniden telefonda görüştüm. Bu kez “Çıkan haberler bizi çok yıprattı. Çok üzgünüz. Evliliğimizi kurtaramadık. Anlaşmalı olarak boşanıyoruz ama aynı evde yaşamaya devam ediyoruz.
Hafta sonu da birlikte Çeşme’de tatil yapacağız” dedi.

Evliliğimizi kurtaramadık

Gözleri doldu

Siren Ertan, önceki gün Bebek’te erkek kardeşi Savaş Ertan’la görüntülendi. Yolda karşılaştığı Mustafa Taviloğlu’yla ayaküstü sohbet eden Ertan’ın yaşadıklarını anlatırken gözleri doldu. Mustafa Taviloğlu, ağlamamak için kendisini zor tutan Ertan’ı sarılarak teselli etti.

Sess’li geceler başlıyor

Türkçe müzik eşliğinde eğlencenin en popüler adreslerinden Nişantaşı’ndaki Sess, kış sezonunu bugün açıyor. Nedim Binler, Türkbükü’nde olduğu gibi Nişantaşı’nda da Yüksel Yılan ve DJ Can
Parlak’la eğlendirmeye devam edeceklerini söyledi.

Cannes hatırası

DJ Suat Ateşdağlı, Fransa’nın Cannes şehrindeki dünyanın en büyük TV fuarlarından MIPCOM’da performans sergiledi. Bu yıl Türkiye’nin onur konuğu olduğu fuara katılanlar, gece düzenlenen partide Ateşdağlı’nın çaldığı şarkılarla eğlendi.

Kışlık adresinde

Beyoğlu’ndaki Tünel 1841’in işletmeciliğini yapan Ali Sayar, kış sezonunu önceki gün açtı. DJ kabinine geçerek performans sergileyen Sayar’a şarkıcı Mehmet Erdem ile BigChefs’in ortaklarından Gamze Cizreli eşlik etti.

Evliliğimizi kurtaramadık

Hanif’in modelleri

Dilek Hanif tasarımlarını uygun fiyatlara moda tutkunlarıyla buluşturmak için hazırladığı “Dilek Hanif for Koton Koleksiyonu”nu Soho House İstanbul’da düzenlediği defileyle tanıttı. Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen tanıtım, birçok ünlü ismi bir araya getirdi. Hanif’in 60’lı yılların modasından ilham alarak tasarladığı koleksiyon, beğeni topladı.

Evliliğimizi kurtaramadık
Işıl Reçber, defilede de podyuma taşınan, Dilek Hanif imzalı siyah bir elbiseyle davete katıldı.

Evliliğimizi kurtaramadık
Elif Gönlüm

Kral dairesinde tanıttı

Moda tasarımcısı Günsel Ülkü, L’Atelier d’Existence adlı markasının sonbahar-kış koleksiyonunu Park Hyatt İstanbul-Maçka Palas’ta tanıttı. Park Hyatt İstanbul Genel Müdürü Gözde Eren’in ev sahipliğinde, otelin kral dairesinde gerçekleşen tanıtımda moda tutkunları, Günsel Ülkü’yü tebrik ederken alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.


X